JINAK BYCHOM MOHLI ŽÍT OD 300 DO 800 LET. Zjistili to Sovětští vědci v roce 1954 při zkoumání šroubovice lidské DNA
Tajné vesmírné programy a jiné „černé“ projekty se už dávno naučily omladit a prodloužit životnost lidského těla o stovky let. Nyní však nový vědecký výzkum, který byl teprve nedávno oznámen v médiích, naznačuje, že tyto technologie se připravují na všeobecné použití.
Vědci z University of Texas Cancer Center našli sloučeninu s malou molekulou s názvem TAC, která obnovuje hladiny telomerázy na mladistvý fenotyp. Telomery, úseky DNA, se s každým dělením buňky zkracují. Když zkrácení dosáhne určité hranice, buňka získá senilní fenotyp a již není schopna správně vykonávat své předchozí funkce, buňka rychleji stárne. Telomeráza (TERT) obnovuje telomery na koncích chromozomů.
V předklinických modelech vedl TAC během šesti měsíců k vytvoření nových neuronů v hipokampu a zlepšení kognitivních funkcí a zvýšil počet genů spojených s učením a pamětí. Kromě toho TAC zlepšil neuromuskulární funkci, koordinaci, sílu úchopu a rychlost. Léčba TAC v lidských buněčných liniích zvýšila syntézu telomer a snížila poškození DNA na telomerech. Tyto výsledky naznačují, že TAC může účinně působit na lidské buňky, obnovit jejich funkce a prodloužit život.
Vědcům z University of Illinois se také podařilo zvrátit proces stárnutí kmenových buněk pomocí antioxidantů. Za normálních podmínek zůstávají antioxidanty aktivní šest hodin, ale díky nové metodě se jejich trvanlivost prodloužila na dva dny. Dosáhli toho vyvinutím speciálního způsobu dodávání antioxidantů balených v krystalické formě a stabilizovaných polymery. Nová metoda vám umožňuje opravit „věk“ buněk, což otevírá možnost jejího použití v jakémkoli věku.
Ve skutečnosti se vědci už dávno naučili dělat takové věci, ale bylo to skryto. Například bývalý zaměstnanec tajného výzkumného ústavu lidské fyziologie Georg Pitz řekl, že už v 50. letech se sovětským vědcům v Kranojarsku podařil experiment prodloužit lidský život na 700 let.
Říká bývalý pracovník tajného vědecko výzkumného institutu fyziologie člověka Georg Pitz: „Sovětští vědci v roce 1954 při zkoumání závitnice DNA člověka zjistili, že genom člověka byl uměle upraven před přibližně 12 000 tisíci lety tak, aby se zkrátil život člověka na cca 130 let. Jinak by mohl člověk žít od 300 do 800 let.
V 1957 začali dělat na základě tohoto experimenty na muži a ženě (pár) s cílem nápravy genomu… V 1974 byli vědci hotovi a v roce 1978 se danému páru narodil syn s absolutními 100% příznaky zdraví. Fotogenom informačního cyklu ukázal, že daný člověk přežije minimálně 350 let. Daného člověka sledují dosud. Poslední informace je, že se mu dosud narodilo 11 dětí s absolutními zdravými příznaky genetické závitnice. Imunitní reakce jeho organismu je cca 50krát silnější než u běžného člověka. Daný člověk žije v Moskvě…“
ZDROJ: Georg Pitz – YouTube
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.