Ozdravte své tělo s Prawteinem CARBON ELIXIR!

Cítíte se dlouhodobě bez energie a přepadají vás stavy, kdy doslova padáte na pusu?

Objevte sílu speciálních forem uhlíku, které vaše tělo využije na maximum.

Pociťte příval energie se 100% čistým komplexem těch nejsilnějších elementů z čisté přírody.

Zvládněte i ten nejnáročnější den s nadhledem a lehkostí.

Carbon Elixir získal zlatou medaili

Odborná rada UPMCA (Unie profesionálů komplementární a alternativní medicíny) udělila v roce 2023 společnosti BEWIT vyznamenání v podobě zlaté medaile za doplněk stravy BEWIT Prawtein Carbon Elixir.

Proč užívat Prawtein CARBON ELIXIR?

 • Díky Carbon komplexu doplníte tělu klíčový stavební kámen – maximálně využitelný uhlík, který podpoří vaši energii a přirozenou očistu.
 • Při výrobě Carbon komplexu je použito optimální množství molekuly C60.
 • Borovicové jehličí obsahuje kyselinu shikimovou. Tuto biologicky aktivní látku ocenítezejména na podzim a v zimě.
 • Fermentované boby natto doplní vašemu tělu vitamíny a aktivní látky vzniklé fermentací.
 • Naše jedinečné spagyristicky vyrobené DIAMOND, GOLD A LIGHT ESSENCE potencují složení Carbon Elixíru a dodávají jeho účinnosti nový rozměr.
 • V rámci výroby působíme na CARBON ELIXIR vyhlášenou Schumannovou frekvencí, která může navrátit vaše tělo i mysl do rovnováhy.

Odkaz na zakoupení: https://bewit.love/produkt/prawtein-carbon-elixir?i=l2t6m4v72iqrsyv

Pokud máte zájem o slevy a výhody, doporučujeme se bez závazků zaregistrovat v odkazu níže. (Získáte vlastní registrační odkaz pro přátele).

Případným nákupem podpoříme mnohaletou práci našeho webu, kdy všechny informace dostáváte zdarma:

https://mybewit.com/r/knihyA

 

PRAWTEIN ALG a jeho unikátní směs bylin, se kterou naberete dech

Už od nepaměti jsme vystaveni různým výkyvům jak vnitřního, tak vnějšího světa. Ať už na bázi denní, nebo jen v určitém období těmto nepříjemným nástrahám čelíme a snažíme se jim odolat.Poddejte se harmonii pramenící ze samotné přírody a znovu naberte svůj dech.

Pozoruhodná aloe vera, silný koriandr, neobyčejná červená řepa, užitečná kopřiva a věhlasná withanie snodárná. Tato směs, spolu s dalšími v prawteinu ALG přítomnými surovinami, vám bude v těchto chvílích pevnou oporou. Ať už jste více či méně choulostiví na vlivy okolí, dejte šanci přírodě – být v souladu sám se sebou a s vnějším okolím je zkrátka klíčové.

Kakaové boby – nenahraditelný základ všech prawteinů

Základní složkou prawteinů jsou 100% přírodní BIO RAW fermentované nepražené kakaové boby. Po samotném sušení na slunci se tyto kakaové boby zbavují slupek a drtí se na nibsy. Ty se následně i s ostatními surovinami melou na jednotnou hmotu – výsledný prawtein, a to dosud tím nejšetrnějším způsobem.

Samotné nepražené kakaové boby jsou významným zdrojem nejen širokého spektra vitamínů, minerálů a cenných fytonutrientů, ale také jakostního kakaového másla, rostlinných proteinů a účinných antioxidantů. Mimo to jsou takto kvalitní kakaové boby nejlepším přírodním zdrojem velkého množství lehce stravitelného hořčíku a potřebné organické síry.

Výtažky z mořských řas i pupenů rostlin

BIO RAW OMEGA COMPLEX obohacuje složení prawteinu o hodnotné, lehce vstřebatelné výtažky z BIO certifikovaných mořských řas. Ty pocházejí ze západního pobřeží Irska, tedy z nejčistších vod severního Atlantiku. Výtažky z pupenů, které jsou součástí BIO RAW GEMMA COMPLEXU, doplňují složení výrobku o látky podílející se na ochraně a výstavbě nových rostlinných soustav.

Spolu s certifikovanými CTEO® esenciálním oleji, sušenými bylinkami, výjimečnými superpotravinami a přírodními sladidly představují naše prawteiny zcela jedinečný produkt v té nejvyšší možné kvalitě.

11 důvodů, proč si vybrat PRAWTEIN ALG

 1. Obsahuje směs bylin obnovujících harmonii, se kterou naberete dech.
 2. 100% nadchne všechny vegetariány a vegany.
 3. Je výhradně z přírodních surovin té nejvyšší kvality.
 4. Nenajdete v něm žádná syntetická barviva, plnidla, stabilizátory,…
 5. Většina surovin je v BIO RAW certifikované kvalitě a mnohé taky pochází z divoké přírody.
 6. Bylinky a pupeny jsou ručně sbírány na úpatí Beskyd a sušené na slunci.
 7. Obsahuje esenciální oleje v terapeutické kvalitě CTEO®.
 8. Teplota procesů nepřekračuje 42 °C, což je dosud nejšetrnější způsob zpracování.
 9. Vyrábí se malosériově v našem výrobním závodě v Ostravě.
 10. Pěstování, výroba, testování i kontrola zahrnuje vysoký podíl ruční práce.
 11. Každý prawtein je vyráběný s láskou a laskavou péčí všech zúčastněných.

Prawtein je stále živý

Šetrné zacházení, 100% přírodní suroviny a nízké teploty zpracování. To je kombinace, při které si prawtein zachovává maximální množství vitálních enzymů = je stále živý.

Důkazem této živosti mohou být i mírné enzymatické změny textury a vůně. A to přesto, že složení prawteinů je zcela neměnné… I ve volné přírodě jsou tyto změny zcela přirozené a žádané.

Každý prawtein je zcela bezpečný. Pomáhají mu v tom přirozeně obsažené antioxidanty, vysoký podíl kvalitních tuků a esenciální látky s konzervační aktivitou.

Akce a slevy se stále mění, tedy po registraci vždy dostanete aktuální zvýhodněnou nabídku!

BEWIT Levandule Kašmír

Známá také jako: levandule lékařská, levandule úzkolistá

Dopřejte tu nejjemnější a nejšetrnější péči nejen své pokožce.

Skvělý základ do přírodního parfému, tělového séra i jako repelent.

Pomůže navodit příjemný spánek a zbavit emočních obtíží.

Opečuje a zklidní i ty nejmenší.

Vychutnejte si vzácný pocit klidu, jemnosti a souznění.

Dle nejnovějších odborných studií může tento esenciální olej vykazovat účinky

analgetické, antibakteriální, antidepresivní, protizánětlivé, antiseptické, protikřečové, močopudné a obecně detoxikační. Může podpořit krevní oběh a činnost jater, a také stimulovat imunitu. Pomáhá v úlevě od deprese i nespavosti. Je velkou pomocí u kožních potíží, v ošetření spálenin a štípanců, zajizvuje.

Přestože výsledky těchto studií jsou z mnoha hledisek průkazné a působí velice nadějně, dle platné legislativy je nelze považovat za směrodatné, a nelze tedy ani daný esenciální olej považovat za prokazatelně účinný v léčbě či preventivním působení. Informace zde uvádíme pouze pro vědecké a studijní účely.

Není levandule jako levandule

Zatímco vůně levandule Francie (Lavandula angustifolia) je výrazná, květinová a nasládlá, vůně levandule Kašmír (Lavandula angustifolia) je doplněna o jemně hořké tóny. U levandule Spike(Lavandula latifolia) dominují výrazně sladké a kafrové tóny, naopak Levandule z Albánie (Lavandula angustifolia) je jemnější a vyznačuje se jemně bylinkovou, nasládlou vůní. Esenciální olej levandule RAW(Lavandula angustifolia) voní jemně bylinkově.

Zbavte se jednoho z poslů smrti, rafinovaného cukru, který je škodlivější než kokain!


Třtinová šťáva sušená, nerafinovaná (Panela, Rapadura)

Sušená třtinová šťáva, známá také jako Rapadura či Panela, je vynikajícím, 100% přírodním sladidlem. Díky tradičnímu způsobu získávání a vynechání procesu rafinace si zachovává maximální množství všech tělu prospěšných látek, bohatou karamelovou barvu a tolik příjemný medově-ovocný nádech. Osladit si s ní můžete kaše, jogurty, pudinky a RAW dezerty. Je vhodná i na pečení a vaření.

BENEFITY SUŠENÉ TŘTINOVÉ ŠŤÁVY

Vynikající a 100% přírodní sladidlo Karamelová barva, přirozeně sladká chuť, medově-ovocný nádech Tradiční způsob výroby, vynechání rafinace Vitamíny, minerály a další tělu prospěšné látky Studená kuchyně, pečení a vaření

HISTORIE

Již v období 8 000 př. n. l.

Dle dochovaných písemností je zřejmé, že byla třtinová šťáva oblíbeným sladidlem již v období 8 000 let před našim letopočtem. Přestože byla zprvu pouze planě rostoucí rostlinou, vzhledem k tolik výjimečné chuti byla velmi rychle domestikována a zpracovávána na její snadno skladovatelnou formu, sušenou třtinovou šťávu.

SLOŽENÍ

Maximální množství vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek

Sušená třtinová šťáva je 100% přírodním sladidlem. Třtina, ze které je rapadura získávána, roste přirozeně a bez lidského zásahu, jako je přihnojování či jiné chemické ošetření. Díky tradičnímu způsobu zpracování a vynechání procesu rafinace si zachovává maximální množství vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek.

POUŽITÍ

Do kaší, jogurtů, pudinků, RAW dezertů…

Sušená třtinová šťáva, známá také jako Rapadura či Panela disponuje bohatě karamelovou barvou a přirozeně sladkou chutí s příjemným medově-ovocným nádechem. Osladit si sní můžete kaše, jogurty, pudinky a RAW dezerty.

Je vhodná i na pečení a vaření.

Odkaz k nákupu: https://bewit.love/produkt/susena-trtinova-stava-panela-rapadura?i=l2t6m4v72iqrsyv

BEWIT Cedr atlaský

Pročistěte prostor kolem sebe a vraťte si pocit jistoty a odolnosti.

Voňavá koupel vám pomůže zregenerovat a obnovit energii.

Zpevněte své problémové partie pravidelnou masáží.

Buďte bez obav i v době sezónního prochladnutí.

S neochvějnou silou, svěží a s ladnou siluetou.

Dle nejnovějších odborných studií může tento esenciální olej vykazovat účinky

protizánětlivé, antiseptické, regenerační, čistící, posilující a tonizující. Může pomoci v řešení infekcí dýchacích cest, v detoxikaci organismu, při celulitidě, úzkosti, stresu, tělesného vyčerpání, akné a problémů s vlasovou pokožkou.

Přestože výsledky těchto studií jsou z mnoha hledisek průkazné a působí velice nadějně, dle platné legislativy je nelze považovat za směrodatné, a nelze tedy ani daný esenciální olej považovat za prokazatelně účinný v léčbě či preventivním působení. Informace zde uvádíme pouze pro vědecké a studijní účely.

Vícero druhů cedrů

Přestože jsou účinky esenciálních olejů z cedrů podobné, ve vůních existují rozdíly. Zatímco vůně cedru atlaského (Cedrus atlantica) má výrazně sladší tóny, vůně himalájského cedru (Cedrus deodara) je dřevitější.

https://bewit.love/produkt/cedr-atlasky?i=l2t6m4v72iqrsyv


Lněný olej SUPER FRESH v BIO kvalitě

„Olej třetího tisíciletí” má žluto-zlatou barvu a jemně oříškovou chuť s hořkými podtóny. Kouzlit s ním můžete výhradně ve studené kuchyni. Vyroben s láskou a péčí v našem výrobním závodě v Ostravě. Náš prémiový, BIO certifikovaný, RAW, za studena lisovaný lněný olej je získáván tím nejšetrnějším způsobem. Pro dosažení maximální čerstvosti a výživové hodnoty je olej lisován až po obdržení Vaší objednávky. Super čerstvost garantována.

Super fresh garance

Proces lisování oleje je korigován tak, aby nedošlo k překročení teploty 42 °C, čímž je vy výsledném oleji zachováno maximální množství tělu prospěšných látek. V rámci procesů, v oleji přirozeně probíhajících, však postupem času dochází ke snižování obsahu těchto cenných látek. Pro dosažení maximální čerstvosti a výživové hodnoty je olej lisován až po obdržení Vaší objednávky. Super čerstvost garantována.

Historie

Už před více než 7000 lety

Benefity lněného semínka a produktů z něj jsou známé už více jak 7000 let. Samotný latinský název „Linum usitatissimum“ vypovídá o všestrannosti a užitečnosti této olejniny, z jejichž semínek se lněný olej získává.

Blahodárné účinky sepsal samotný Hippokrates

Známý Hippokrates, který je považován za otce medicíny, nedal na tento tekutý zázrak dopustit. Ve svých lékařských spisech Corpus Hippocraticum podrobně sepsal veškeré blahodárné účinky lněného oleje. V jednotlivých spisech jsou tak dohledatelné cenné informace a doporučení vztahující se jak k vnějšímu, tak vnitřnímu užití.

Ve svých lékařských spisech Corpus Hippocraticum podrobně sepsal veškeré blahodárné účinky lněného oleje. Ten pro tehdejší obyvatelstvo představoval první pomoc při problémech spojených s trávením, žaludečními koliky a s nepříjemnými hemeroidy. Známý byl také pro své hojivé a zklidňující účinky – potíraly se jím bolestivé rány a zanícené abscesy.

Dokonce ani výlisky, neboli odpadní produkt vznikající při lisování oleje, nepřišly nazmar. Díky své vysoké nutriční hodnotě se přidávaly do krmiva pro tehdejší dobytek.

Chcete zabránit nepříjemnému zápachu a zbytečným potížím v ústech?

Dopřejte si každodenní očistné rituály s BEWIT Dent.

Příjemná pronikavá vůně vás v mžiku nakopne.

100% čisté a přírodní složení pro výbornou ochranu.

Strachu ze zubařského křesla odzvoněno.

Už jen zářící úsměv.

Mnohé odborné studie se zabývají možnostmi podpůrného působení jednotlivých esenciálních olejů, obsažených ve směsi, na lidské zdraví. Jedná se o tyto oblasti:

Dezinfekci celé ústní dutiny, výrazné omezení tvorby zubního plaku a kamene, ochranu před zubním kazem a optimální stav dásní.

Přestože výsledky těchto studií jsou průkazné, dle legislativy je nelze považovat za směrodatné, a nelze tedy ani dané esenciální oleje/směsi esenciálních olejů považovat za účinné v léčbě či preventivním působení. Informace zde uvádíme pouze pro vědecké a studijní účely.

Možnosti použití

Čištění zubů

Smíchejte jednu kapku esenciální směsi s 30 ml jedlého rostlinného oleje, vyčistěte si zuby a ústa vypláchněte čistou vodou.

Olejový výplach

Smíchejte jednu kapku esenciální směsi s 30 ml jedlého rostlinného oleje, převalujte v ústech, poté vyplivněte a vypláchněte ústa čistou vodou.

Inhalace

Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3–5 kapek esenciální směsi.

https://bewit.love/produkt/bewit-dent?i=l2t6m4v72iqrsyv

BEWITELLA KIDS – mimořádně výživný krém vyvinutý speciálně pro děti

Neodolatelně čokoládový krém s jemně pomerančovým nádechem obohacený o vysoce prospěšné látky šípků a kopřiv – to je naše BEWITELLA KIDS. Díky 100% přírodnímu složení a vyváženému poměru RAW kakaových bobů, přírodních sladidel, lněného proteinu a dalších živinami nabitých, BIO certifikovaných superpotravin je krásně krémová, jemná, tak akorát sladká a zároveň mimořádně výživná.

Výborná je na palačinky, lívance, toasty a sušenky. Pro zjemnění ji můžete přidat i do kaší a pudinků.

Vyvinuta speciálně pro děti, ve věku od 3 let.

https://bewit.love/produkt/bio-bewitella-kids?i=l2t6m4v72iqrsyv

Aroma difuzér BEWIT FAVORIT 300, bílý

Vonná oáza

Stačí přidat 4–6 kapek vybraných esenciálních olejů do 300 ml vody a vaše místnost se rázem stane příjemně voňavou oázou. Difuzér lze použít i jako lampičku. Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílit váš pocit čistoty okolního prostoru. Díky propojení terapeutické funkčnosti a krásného designu jde o vítaný doplněk jakéhokoliv interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu, nebo přátele.

Zvlhčovač vzduchu

Nebudete-li mít však chuť na aromaterapii, lze ultrasonický difuzér využít jako zvlhčovač vzduchu. Vlivem topení v zimních měsících máme častokrát problém se suchým vzduchem, který může dále vysušovat naše dýchací cesty. Difuzér studenou mlhovinou dokáže zvlhčit suchý vzduch a vytvořit příjemné prostředí. Zavřete oči, nadechněte se.

LED podsvícení a časovač vypnutí

Má nastavitelné LED svícení se 7-mi barvami a časovač vypnutí. Difuzér disponuje automatickým vypnutím v případě, že dojde v nádržce voda. Doba provozu je až 5 hodin. Doporučujeme pro místnosti o velikosti do 30 m2. Hlučnost difuzéru 20 ~ 40 dB, difuzér je vhodný i pro noční použití. Přístroj může být po dobu užívání mírně zahřátý. Nemá to vliv na jeho správnou funkci.

Společník nejen na doma

Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých, nebo veřejných prostor.

Ultrasonická technologie

Aroma difuzér je navržen tak, aby využíval to nejlepší jak z orientální kultury, tak i z nejnovějších poznatků a technologii západní vědy. Přístroj pomocí ultrazvuku rozkládá esenciální olej a vodu v mlhu mikročástic a uvolňuje do vzduchu aktivní složky a anionty.

Ultrasonická technologie nezahřívá esenciální olej a zachovává veškeré jeho pozitivní terapeutické účinky.

https://bewit.love/produkt/aroma-difuzer-favorit-300?i=l2t6m4v72iqrsyv

Osobně si bez řady skvělých výrobků nedokážu představit jak člověk v životě může fungovat…


To je pouze zlomek z nabídky Bewitu ( na webu najdete více než 1000 výrobků). Nejvyšší kvalita a spousta energie z “vymazlených” produktů přinese radost a uspokojení pro každého …