V Německu se i díky odtajněným protokolům RKI dostávají do povědomí stále více lidí informace o nebezpečí takzvaných „covid vakcín,“ takže zájem o podobné služby bude jistě stoupat.
Institut molekulární diagnostiky (Inmodia GmbH) nabízí testy, které mají zjistit, zda lidské tělo obsahuje očkovací spike protein nebo DNA plazmidy.
Kromě toho testy pomohou shromáždit důkazy na podporu argumentu pro ukončení používání těchto injekcí.
Nikdy v historii medicíny nebylo očkování spojeno s tak vysokým počtem závažných nežádoucích účinků a následných škod, včetně úmrtí, která se vyskytla současně.
Tato situace nastává především proto, že vakcína covid-19 není vakcínou, jak ji známe, ale spíše novým produktem založeným na genu, který využívá u lidí nevyzkoušenou technologii.
V případě injekcí na bázi DNA (AstraZeneca, Janssen / Johnson & Johnson) je plán pro spike protein k dispozici ve formě kopie DNA, která se zavádí do buněk pomocí adenovirového obalu. Jakmile je DNA uvnitř buňky, musí být nejprve přepsána do mRNA.
V případě injekcí na bázi RNA (Pfizer-BioNTech, Moderna) je plán pro spike protein, který se přirozeně vyskytuje na povrchu částic koronaviru, již dostupný jako mRNA, která se do buněk zavádí pomocí obalu z částečně syntetických tukových molekul (lipidové nanočástice, LNP).
modRNA má výrazně prodlouženou životnost, a proto vede k maximální a dlouhodobé produkci exogenního spike proteinu.
modRNA je syntetizována na základě templátu DNA, který musí být zcela odstraněn předtím, než je modRNA zabalena do lipidových nanočástic (LNP). Od té doby bylo zjištěno, že injekce na bázi RNA jsou kontaminovány významným množstvím DNA (plazmidové DNA).
Nejlépe doloženými nežádoucími účinky jsou záněty způsobené tělu vlastním imunitním systémem, který reaguje na cizí spike protein produkovaný v buňkách těla. Zvláště výrazné jsou záněty cév, srdečního svalu, plic, kůže, jater, ledvin a nervového systému.
Existují také náznaky, že injekce na bázi RNA oslabují obrannou funkci imunitního systému. To se odráží ve zvýšeném počtu případů pásového oparu a bakteriálních infekcí, jako je apendicitida, infekce ran a protéz.
Navíc byl u očkovaných osob pozorován zvýšený počet rychle rostoucích nádorů, včetně maligních lymfomů a leukémií. Přesný mechanismus spouštění těchto maligních onemocnění není dosud plně objasněn, ale roli by mohly hrát jak spike protein, tak prekurzory nukleových kyselin (modRNA a DNA).
Pravděpodobně se na tom podílí i zmíněná imunosuprese.
Určité složky ve „vakcínách“ proti covidu je možné detekovat i měsíce po injekci pomocí speciálních testů krve, mozkomíšního moku nebo vzorků tkáně (biopsie), které lze v odborném posudku použít jako důkaz poškození vakcínou.
Inmodia nabízí tři testy speciálně pro komponenty odvozené od injekce (Pfizer, Moderna): detekci spike proteinu (typ Wuhan), detekci spike-modRNA a detekci plazmidové DNA.
Specifické metody detekce pro injekce na bázi DNA (AstraZeneca, Janssen / Johnson & Johnson) však v současné době nejsou nabízeny, protože se v Německu téměř nepoužívaly a prozatím je možná pouze obecná detekce spike proteinu.
Inmodia doporučuje lidem, kteří si chtějí nechat udělat testy, začít s detekcí spike proteinu, což vyžaduje, pokud je to možné, testování vzorků tkáně (biopsie), alternativně nebo dodatečně mohou být testovány vzorky krve.
Detekce nukleových kyselin (modRNA a DNA) je totiž výrazně časově i finančně náročnější a obecně by se o ní mělo uvažovat až po pozitivní detekci spike proteinu.
Doufejme, že tento druh služby začne fungovat v mnoha dalších zemích.
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.