Bakterie tetanusprý způsobuje tak strašnou křeč, že se udusíte, spadnete na zem a umřete. Nikdo nikdy takhle v naší psané historii nezemřel. Vakcína proti tetanu se vyvíjela k něčemu mnohem zlověstnějšímu, než si myslíte. Vynucování vakcinace během plandemie covidu vedlo k oprávněným otázkám o nutnosti a efektivnosti „očkování“ obecně, obvykle zaměřených na virologii. Jaká je situace u bakterií?
Krátké nahlédnutí do světa „očkování“ proti bakteriím, které je i mezi antivaxery často považované za výjimku ze schématu. Nespokojený otevírá další kapitolu k tolik potřebné diskusi.
Dr. Carrie Madejová o skutečném důvodu, k jakému se vyvíjela vakcína proti tetanu. [zdroj]
Často se ptáte na tetanovku.
Až vás bude doktor otravovat s protilátkami nebo přeočkováním, tak se zeptejte: „Co ten tetanus způsobuje?“
Odpověď bude znít, bakterie. „Jak se ty bakterie do těla dostanou?“
Odpoví, že třeba po šlápnutí na rezavý hřebík.
„No a ty bakterie na tom hřebíků čekají, až na něj někdo šlápne?“
Doktor začne být pravděpodobně nevrlý. „Proběhla vědecká studie, kde se zkoumalo třeba 100 rezavých hřebíků a na kolika z nich se ty bakterie našly?“
„To očkování chrání jak, když je aplikováno předem?“
Vytvoří se protilátky, nejspíš řekne.
„Proti těm bakteriím?“ Doktor odpoví souhlasně.
„Proti bakteriím, které na žádném hřebíku nepotvrdila žádná vědecká studie?“
Ty bakterie se v těle vytvoří až po poranění, zadrmolí doktor.
“ V tom případě nejsou bakterie původcem nemoci a není je potřeba likvidovat protilátkami předem aplikovanou neznámou látkou, za kterou nikdo nepřevezme odpovědnost v případě nežádoucích (hlavních) účinků. Je potřeba jen vyčistit ránu popřípadě zašít.“
Pak si vyslechnete, že nejste doktor a on má diplom, na který spoustu let studoval, mimochodem u těch stejných, co prodávají vakcíny a učil se ze skript Rockefellerovy nadace.
Pravděpodobnost, že někdo šlápne na rezavý hřebík a bude mít problémy je velmi malá, každopádně pravděpodobnost, že budete mít problémy po očkování je dost vysoká. [zdroj]
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.