Dr. Reiner Fuellmich je vedoucím právníkem a členem německé Korona vyšetřující komise a celosvětově se specializuje na stíhání podvodných korporací. Skvěle vystihuje podstatu toho, o čem je “covid pandemie”, jak a proč začala, a jaký je konečný cíl celé této akce. Reiner mluví o velkém soudním řízení, o nevyvratitelných důkazech o spáchaných zločinech během této pandemie.

Reiner Fuellmich: Vyšetřující komisi Koronu jsme založili v červenci 2020, já a moje kolegyně Viviana Fischerová, právnička tady v Berlíně. Předtím jsem naprosto věřil oficiální linii. Měl jsem určitá podezření, protože ve své právnické kariéře jsem šel po jedněch z nejzločinnějších korporacích na světě – Deutsche Bank, Volkswagen a největší přepravní společnosti Kuehne + Nagel. Měl jsem určitá podezření, tak jako všichni mí kolegové, protože se zdá, že v těchto případech jsou u soudů karty vždy rozdány proti nám. Faktem je, že tato strana, kterou Catherine Austin Fittsová přezdívá Pan Globál a lidé, kteří stojí za touhle agendou už desítky let, infiltrují naše společnosti.

Pro mnohé je těžko představitelné, že jsme došli k tomuto závěru, a to nejen prostřednictvím Světového ekonomického fóra a jejich programu Mladí globální lídři, který vyprodukoval takové absolventy, jakými jsou Angela Merkelová a Bill Gates a samozřejmě Jacinda Ardernová a Macron ve Francii a také toho v Kanadě, který se jmenuje Justin Trudeau. Moje žena a já jsme tehdy ještě žili na našem ranči v severní Kalifornii a dostali jsme zprávu, bylo to v březnu 2020, kdy nám volala spousta přátel a příbuzných, že je lockdown. A já si tehdy říkal: tohle je přece nesmysl.

Tohle je šílené. Ty příběhy, které jsme slyšeli, mi hodně připomínaly to, co se dělo při prasečí chřipce, i když jsem většinu toho už z té doby zapomněl. A jelikož jsem nerozuměl tomu, co se děje, tak jsem se spojil se svým přítelem dr. Wolfgangem Wodargem. To je člověk, který víceméně zcela sám před deseti až jedenácti lety zastavil prasečí chřipku. Dokázal to, protože je lékař, plicní odborník se spoustou zkušeností a tehdy byl v mocné pozici. Byl členem německého parlamentu a Evropské rady. A proto byl tehdy schopen tento podvod odhalit, že šlo jen o mírnou chřipku.

Přesto už tehdy ti samí protagonisté, včetně Prof. Dr. Drostena, což je ten chlápek, který “vynalezl” PCR test, který, jak on tvrdí, nám něco řekne o infekcích, což ale je naprostá lež, tak tento pán a jeho britský protějšek Neil Ferguson, což jsou oba bezostyšní lháři, kteří to dotáhli hodně daleko (za pomoci farmaceutického průmyslu), pomáhali farmaceutickému průmyslu propagovat ty jejich “vakcíny”. V Německu to moc nefungovalo, ale ve skandinávských zemích naočkovali spoustu lidí a kvůli tomu tehdejšímu očkování je tam nyní 1300 dětí (dnes jsou už mladiství), které jsou trvale zdravotně poškozené, protože trpí narkolepsií. Tak takhle to všechno začalo.

Moje žena mi tehdy řekla: Musíme něco udělat, ty umíš proti těmhle parchantům bojovat a najít nějaké spojence. A já jí řekl: Těžko nějaké spojence najdu, protože především Němci, německé soudnictví, to je parta zbabělců, kteří v tom jedou kvůli penězům, jedou v tom kvůli kariéře, nemyslím, že s někým můžu počítat. Ale dr. Wolfgang Wodarg mě propojil s Vivian Fischerovou a 10. července jsme založili “Korona vyšetřovací komisi”, aby zodpověděla otázky, které naše vláda, což už není naše vláda, a oficiální sdělovací prostředky, které samozřejmě vlastní ti stejní lidé, co vlastní tuhle korona plandemii, vůbec nezodpověděly. Jak doopravdy je nebezpečný ten virus?

Jak spolehlivý je PCR test? Kolik škod způsobují všechna protikoronová opatření? Mezitím jsme zjistily, že tato opatření jsou devastující a proto hovoříme o zločinech proti lidstvu. Nejnovější důkazy jsou tak přesvědčivé a závažné, že to bere dech…

 

https://celostnivzdelavani.cz/reiner-fuellmich-jaky-je-cil-covidu-a-ockovani-kam-to-cele-smeruje-a-odhaleni-podvodu-tito-lide-zaplati-vysokou-cenu-1-cast