Jedna z předních světových odbornic na imunologii varuje, že jednotlivci, kteří dostali mRNA vakcíny proti Covid-19, pravděpodobně zemřou během příštích pěti let.

Varování pochází od doktorky Dolores Cahillové, která má čtvrtstoletí zkušeností s používáním protilátek a proteinů v biomedicínských aplikacích.

Jako profesorka translačních věd na Conwayově institutu při Medicínské fakultě na Univerzitě v Dublinu jsou ona a její výzkumný tým známí svou průlomovou prací v oblasti technologie vysokovýkonných polí a diagnostiky, medicínského a biologického výzkumu.

Dříve pracovala pro renomovaný Institut molekulární genetiky Maxe Plancka v Berlíně.

Doktorka Cahillová měla od začátku ke covidovým vakcínám výhrady a varovala, že mohou mít zničující vliv na lidské zdraví. Zatímco mnozí lidé byli znepokojeni potenciálem neznámých vedlejších účinků z dlouhodobého hlediska, obavy Dr. Cahillovy jsou mnohem hrozivější – varuje, že nakonec zabijí každého, kdo dostal byť jen jednu dávku!

Ačkoli znepokojující varování poprvé udělala již v roce 2021, v poslední době se na internetu stále častěji šíří videa, ve kterých vysvětluje svou teorii, neboť stále více signálů poukazuje na to, že očkovaní lidé mají řadu zdravotních problémů.

Není překvapením, že doktorka Cahillová kvůli svým varováním byla odstraněna z hlavních platforem sociálních médií, podobně jako mnozí další lidé, kteří vyjádřili výhrady vůči vakcínám.

Navíc tato vyznamenáními ověnčená výzkumnice byla označena za konspirační teoretičku mainstreamovými médii, která během pandemie dělala nadpráci, jen aby chránila zájmy farmaceutického průmyslu a pokračovala v tom dodnes.

Špičkový virolog také varuje před blížícím se kolapsem
Jiní přední odborníci učinili podobná varování. Například Dr. Geert Vanden Bossche, světoznámý virolog, nedávno varoval, že masivní „tsunami smrti a chaosu“ zasáhne očkovanou populaci.

Uvedl, že tato událost by mohla zkolabovat nemocnice a vést k ekonomickému, sociálnímu a finančnímu chaosu.

Dr. Bossche věří, že imunitní systém lidí zdevastovaný očkováním povede k řadě nemocí a nárůst diagnóz rakoviny, který vidíme již nyní, přejde do chronickější fáze, která skončí hyperakutní fází a obrovskou, obrovskou vlnou tsunami úmrtí.

Jak vysvětlil:

„Chci, aby vaše publikum pochopilo, čemu budeme čelit v hyperakutní krizi, která je bezprostřední. Budeme muset vybudovat zcela nový svět…“

Zdá se, že nepochybuje o tom, co nás čeká a říká:

“Je pro mě velmi zvláštní dělat taková prohlášení, ale neskrývám to, protože jsem na dvě stě procent přesvědčen, že se to stane.”

Scénář, který popisuje, je nejhorším možným výsledkem, jaký si lze představit z globálního protlačování vakcín proti Covid-19. Pokud k němu opravdu dojde, je děsivé pomyslet si, že úřady na celém světě byly schopny vystavit lidi takovému nebezpečí.

Dr. Bossche se domnívá, že obrovský globální rozsah rychle eskalujících chorob a úmrtí bude prostě příliš velký na to, aby se dal zakrýt a zodpovědné subjekty budou proto odhaleny.

„Pokud něco uděláte ve velmi velkém rozsahu, jako bylo to, co se událo s touto hromadnou covidovou očkovací kampaní, pravda vyjde na povrch. A ti, kteří spáchali tyto zločiny, kteří lhali lidem, kteří se nestarali o zdraví a bezpečnost lidí, budou tvrdě, velmi tvrdě potrestáni…“

Bossche věří, že svět si nakonec uvědomí, že každý byl podroben širokému experimentu na získání funkčního výzkumu s lidskými subjekty bez jejich skutečně informovaného souhlasu.

\”Bude to něco, co se zapíše do historie po mnoho dalších generací,\” dodal.

AUTOR: Cassie B

Překlad: badatel.net

ZDROJ: www.naturalnews.com/2024-05-03-immunology-expert-warns-everyone-jabs-die-within-years.html