Aliance pokročilých specialistů na intenzivní péči COVID-19 (FLCCC) nyní doporučuje dlouhodobý půst jako první linii léčby postvakcinačních symptomů a zánětlivých stavů spojených s vágním diagnostickým termínem „dlouhotrvající COVID“.

Lékaři aliance FLCCC „z první ruky“ vidí, jak hrotový protein SARS-CoV-2 poškozuje lidi, ať už prostřednictvím přirozené infekce nebo prostřednictvím procesu transkripce mRNA přenášeného vakcínami COVID-19. Věří, že spike protein zhoršuje základní zánětlivé stavy a způsobuje další mikrokoagulaci, mitochondriální dysfunkci, autoimunitní onemocnění a neurologické problémy. Lékaři se domnívají, že 3denní půst může rozložit a zbavit se těchto hrotových proteinů COVID-19 prostřednictvím procesu zvaného autofagie zprostředkovaná chaperony.

Autofagie zlepšuje cukrovku 2. typu, obezitu a zánětlivé stavy spojené s „dlouhodobým covidem“.

Během přerušovaného hladovění nedochází k autofagii. Přerušovaný půst zahrnuje 12 až 24 hodinové přestávky mezi jídly a stal se populární metodou pro navození hubnutí. Přestože takový půst zůstává účinnou praxí životního stylu, proces autofagie se aktivuje až poté, co se člověk zdrží jídla na 24 – 72 hodin.

Dr. Syed Haider, certifikovaný všeobecný lékař, uvedl, že pacienti pociťují úplné vymizení zánětlivých a neurologických symptomů během delšího hladovění. Pacienti obvykle hlásí snížení bolesti a vymizení mozkové mlhy. Po odstranění zbytků bílkovin pomáhá autofagie regenerovat neurony a stimuluje tvorbu nových nervových spojení. Půst zvyšuje neurotrofický faktor odvozený od mozku, zlepšuje duševní jasnost a paměť člověka.

Dlouhodobé hladovění také snižuje hladinu inzulínu, což nutí tělo využívat k energii uloženého tuku. Vysokokalorické bílkoviny mají tendenci se hromadit v tukových zásobách, takže dlouhodobé hladovění odstraňuje z těla vysokokalorické bílkoviny, což zlepšuje dlouhodobé zdraví. Delší půst také aktivuje geny, které potlačují zánět a snižují počet zánětlivých imunitních buněk. Jedna studie ukazuje, že třídenní půst ničí staré imunitní buňky a regeneruje nové, čímž obnovuje imunitní systém.

Lidem postiženým vakcínami může pomoci dlouhodobý půst
Scott Marsland, ošetřující lékař, který léčí zranění způsobená očkováním, řekl, že jeho pacienti vidí úplné vymizení symptomů během dlouhodobého půstu. Lékaři tvrdí, že dlouhodobé hladovění snižuje hladinu bílkovin v krvi. Podle certifikovaného lékaře Dr. Jordana Vaughna jsou postvakcinační symptomy pacientů sníženy, protože autofagie vede ke snížení hladin proteinových protilátek, čímž se potlačuje nadměrně aktivní imunitní odpověď. Dr. Won analyzoval údaje z testů na protilátky od přibližně 800 pacientů, kteří buď měli „dlouhodobý COVID“ nebo měli postvakcinační symptomy. Přestože test protilátek není spolehlivým indikátorem, poskytl pohled na hluboký vliv dlouhodobého hladovění na přetížený a/nebo neregulovaný imunitní systém.

Snížením hladiny inzulínu může dlouhodobé hladovění zlepšit metabolické stavy, které vedou k závažným onemocněním. Snížení hladiny inzulínu pomáhá zlepšit schopnost těla regulovat hladinu cukru v krvi, čímž se cukrovka 2. typu dostává do remise.

Dlouhodobý půst také nutí tělo odbourávat viscerální tuk, který se pojí se zánětem a inzulínovou rezistencí. Je důležité poznamenat, že obezita a cukrovka 2. typu jsou dva hlavní stavy, které vedly ke zvýšeným úmrtím na infekční choroby během krize COVID-19. Prodloužený půst má široké spektrum výhod. Může to pozitivně ovlivnit podmínky, které jsou základem úmrtí na COVID-19; může eliminovat přetrvávající zánět COVID a autoimunitu; a může zmírnit mnohé symptomy traumatu z vakcíny, zejména ty, které jsou spojeny s neurologickým poškozením.

Lance D. Johnson

https://www.naturalnews.com/2023-06-12-3-day-fast-reduce-inflammation-revitalize-immune-system.html