Přijde skutečně něco, co by zlikvidovalo nemalou část populace? Mohou si to globalisté dovolit, aniž by něčím podobným postihli své rodiny? Nebo si právě tím máme vysvětlovat výstavbu bunkrů v odlehlých lokalitách?

Každopádně, pokud by skutečně k podobné „akci“ došlo, musela by být mnohem lépe organizována a již nyní by se musely koordinovat i loutky ve vládách.

Budou nakonec vše směřovat do doby, kdy budou schváleny dokumenty WHO, aby mohla být nasazena globální diktatura?

Německý lékař Heiko Schöning varuje před bezprostředním globálním útokem bakterií na veřejné zdraví. Hovoří o „bakteriálním teroru.“ V roce 2018 Schöning předpověděl podvod s COVIDem na rok 2020.

rozhovoru pro kanál AUF1 lékař hovoří o svém výzkumu a o tom, jak si myslí, že útok proběhne. Miliony lidí budou ohroženy, říká.

„V zákulisí farmaceutických společností a zpravodajských služeb investují miliardy do příprav. Často se jedná o stejné lidi, kteří se podíleli na podvodu s Covidem. To je klid před bouří,“ řekl Schöning.

Zmiňuje ředitele National Resilience Rahula Singhviho a Chrise Darbyho. Během Covidu byl Singhvi ředitelem společnosti Novavax. Darby je úzce zapojen do všech druhů projektů CIA. „Pokud jsou zločinci známi, měl by to být konec hry,“ řekl doktor.

Podle Schöninga se chystá něco velkého.

„Budují se továrny na výrobu nových biologických zbraní. Ty budou obyvatelstvu nabídnuty jako antimikrobiální látky, které pravděpodobně otráví miliony, ne-li miliardy lidí.“

ZDROJ

NEJVĚTŠÍ HROZBA PRO LIDSTVO? BLACK GOO

Zlověstná látka , kterou jsme naposledy viděli ve sci-fi pořadech jako Westworld a Severance , přitom doopravdy existuje také v našem „skutečném“ světě – kde nás ale může a navíc bohužel i chce všechny ovládat. Je to uměle inteligentní mimozemská nanotechnologie ?

Bylo nalezeno několik staroegyptských rakví a mumiových pouzder pokrytých tajemným „černým bahnem“.

Djedkhonsiu-ef-ankh žil a zemřel téměř před 3000 lety ve starověkém Egyptě. O životě Djedkhonsiu-ef-ankha toho mnoho nevíme, ale víme, že byl knězem v Amunově chrámu v Karnaku. Zde měl dvě hlavní role – jedna byla „Otevíratel nebeských dveří“, což znamenalo, že byl jedním z kněží, kteří měli právo otevírat dveře svatyně v chrámové svatyni, obsahující kultovní obraz boha.

Poté, co Djedkhonsiu-ef-ankh zemřel, byl mumifikován, zabalen do jemného plátna a zašit do jeho sádrového a plátěného pouzdra na mumie. Toto pouzdro bylo krásně malované jasnými barvami a zlacené plátkovým zlatem přes líc. V době jeho pohřbu byl spuštěn do své rakve a přenesen do jeho hrobky. Potom bylo na celé pouzdro mumie nalito několik litrů teplé černé „gumy“, které ho zcela zakrylo a účinně zalepilo pouzdro do rakve. Víko bylo poté umístěno na rakev a on byl ponechán na cestě do podsvětí.

Djedkhonsiu-ef-ankh nebyl jedinečný. I když ho nepoužívají všichni – existuje řada případů, kdy se tento „černý maz“ používá v egyptských pohřbech. Ale co to je? A když zjistíme, z čeho byla vyrobena, můžeme se dozvědět více o tom, proč ji Egypťané používali? (citace ze stránek Britského národního muzea)

Doktorka Kate Fulcherová, výzkumná asistentka v Oddělení vědeckého výzkumu muzea, zkoumá, z čeho je tato kaše vyrobena, proč mohla být použita a co může prozradit o egyptské pohřební praxi.

Jednou z těch vůbec nejzáhadnějších ale i skutečně existujících látek na celém světě je tzv. Black Goo, což je v podstatě inteligentní a tekutý krystal, který byl objeven převážně na odlehlých místech Paraguaye, pak ještě na ostrově Thule a pod Mexickým zálivem. Pokud se tomu dá věřit , tak tato látka se v černé magii používá ke komunikaci s démony. Je velmi podobná až skoro totožná s oxidem grafenu, a používá se ve formě viskózního černého gelu, který se dokáže jak roztáhnout, tak samoopravit ale dokonce umí detekovat výrazy obličeje, který se na tu hmotu dívá, což uvedl web New Scientist.

Black goo je zvláštní abiotický materiál, který obsahuje vysoké množství m-stavového zlata a iridia. Vykazuje schopnost neznámého typu magnetismu, jehož dosah je mnohem delší, než jaký lze získat u feromagnetismu. Díky této své magnetické vlastnosti má tato velmi zvláštní látka schopnost se různými způsoby samoorganizovat. Vykazuje rovněž cosi, jako zvláštní druh umělé inteligence

Stále ještě neznáme přesné chemické složení záhadné látky značně provděpodobně mimozemského původu, a vlastně vše co o ní víme je pouze to, že ačkoliv vypadá jako neživá rosolovitá látka, tak ve skutečnosti je velmi inteligentní a je živá. Pokud se na tuto látku budete nějakou dobu dívat, tak se vám sama od sebe nacáká na obličej; až takovou má schopnost na váš pohled reagovat.

Zjistilo se, že v sobě nese obrovské množství inteligentního vědomí. Pokud jsou například ve stejné místnosti umístěny dvě krabice obsahující Black goo, tak obě látky se budou usilovně snažit, aby se dostali k sobě, a člověk si může alespoň uvědomit a zažít tu sílu, kterou vynakládají aby se dostaly ven z krabice – což zahrnuje dokonce i velmi energické zatřesení obou krabic. Taková inteligence v údajně neživém tekutém krystalu je zcela jistě jednou z největších záhad světa.

Látka existuje v různých formách

Black Goo je na Zemi k dispozici v různých formách. Zatímco část látky se získává z německé dešťové vodě, další část se získává z černých kamenů nalezených na základnách SS za 2. světové války. Významné stopy této záhadné látky se nacházejí také v různých meteoritech a předpokládá se, že největší ložisko Black Goo, které je v Paraguayi, má rovněž svůj původ pouze v havarovaném meteoritu. Jistě je zajímavé i to, že poblíž tohoto největšího naleziště Black Goo na Zemi mají své domy a vily lidé jako je Bushova rodina či Angela Merkel.

Pomocí Black Goo lze komunikovat s démony

Předpokládá se, že různé „černé kameny“, které se používají v různých černo-magických rituálech, a které také obsahují správné množství této tajemné černé, živé, inteligentní substance, jsou proto považovány za dobré komunikační médium pro komunikaci s různými démony z podsvětí. Prokazatelně o látce věděl třeba H.P. Lovecraft. V minulosti byly kameny obsahující Black goo používány černými mágy při rituálech a byli jim přinášeny lidské oběti, protože věřili, že démon vyjde z Black goo a splní jim jejich přání.

Na zmínku o látce Black Goo jsem poprvé narazila při poslechu , ačkoliv již šest let staré tak stále přitom velmi zajímavé přednášky Haralda Kautze Vella o kontrole myšlení a chemtrails., o záležitostech, které dnes na vlastní kůži proživáme a ze kterých skutečně mrazí. Spojení samosestavující se nanotechnologie, démonologie a inteligentní černé „tekuté“ krystalické látky mimozemského původu nacházející se ale skutečně ne Zemi, tak vypadá již na první pohled velmi zlověstně, ještě zlověstnější je to, že to vše je dnes v rukách tajných služeb globálních „elitních“ psychopatů navíc řízených Jezuity z Vatikánu. A víte, co mají společného? A teď se raději posaďte: je to oxid grafenu. Už chápete mé znepokojení a tvrzení, že veškeré současné světové společenské, vojenské a politické dění ma tvrdě okultní pozadí?

Black Goo je tekutý monoatomický kov s příměsí zlata a iridia vykazující inteligenci, má silné magnetické a supravodivé vlastnosti. Na Zemi se vyskytuje ve dvou různých formách. Ta jedna,tzv.hladká forma pochází přímo z útrob naší Země, v její blízkosti je cítit láska, empatie, harmonie, otevírá a zesiluje energii srdeční čakry a právě o její naleziště na Sendvičových ostrovech byla vedena válka na Falklandech mezi Británií a Argentinou. Tato „dobrá“ Black Goo byla také skutečným důvodem zničení ropné plošiny Deep Water Harrison v Mexickém zálivu. Pak je tu ale ještě druhá forma, ta mimozemská, „zlá“, pocházející odněkud z vesmíru, která se na naší palnetě objevila přibližně před 18000lety pravděpodobně s pádem meteoritu a jejiž naleziště je právě v Paraguayi. Dokáže pomocí neurolingvistiky ovlivňovat lidské myšlení – démonické struktury v nás – to je to, co mám na mysli, když hovořím nebo píšu o démonech působících v realitě skrze nás, lidi. Je to čistá forma umělé inteligence. Démon nemá vlastní individualitu, zdá se, že je to něco, co řídí jakási centrální „umělá inteligence“. Syntetická mRNA. Tato démonická Black Goo, jakási probuzená syntetická inteligence skutečně žije ze životní energie lidí, vysává z ních životní sílu a je to to, co stojí za naprosto démonickými programy totální kontroly nad lidstvem a skutečná příčina našeho utrpení.

Způsobuje to život v dualitě, oddělení od zdroje, naprosto to zablokuje srdeční čakru, vyvolává to touhy po pomstě a chuť spolu vzájemně válčit. Stojí to za veskrze démonickými pokusy o nastolení jednosvětové vlády a totalitní naprosté kontroly lidstva z genetické úrovně. Black Goo je součástí mnoha sakrálních staveb, třeba černých oltářů v katolických kostelech, ve kterých ale nikdy necítíme lásku, cítíme chlad a strach. Je také uložena v Mecce v černé krychli nazývané Kaába, kam by měl alespoň jednou přijít každý muslim a políbit černý kámen v Kaábě. Bylo také spojováno s Stone Shiva Lingam známého z Védské literatury.

V díle H.P. Lovecraftha a v jeho mýtech o Cthululu se Black Goo hovoří v souvislosti s fiktivním božstvem Shub-Niggurath a je spojována s frází „černá koza z lesů s tisícem mláďat“ a nebo „to“ Lovecraft nazývá jako „Pán dřeva“.

A jen tak na okraj našeho příběhu o podivném Black Goo, zde je ještě další konspirace z toho všeho odehrávajícího se všude kolem nás už zpola šílené Myšpule. Pamatujete si na můj článek o nálezu podivného nesmrtelného organismu Hydra Vulgaris ve vakcínách na Covid? Muvila o něm třeba známá pohledná lékařka, která od samého počátku před vakcínami důrazně varovala a hovořili o něm rovněž výzkumníci z La Quinta Columna, kteří jako první publikovali odhalení samosestavujících se nanotechnologií rovněž obsažených v Covid vakcínách. A víte, jak vypadají démonické entity nazývané Archonti související právě s Black Goo? Dost se podobají právě Hydra Vulgaris. Jsou často vizualizována jako pavoukovitá stvoření s lidskými tvářemi. Další zvláštní „náhoda“? A kdo či co jsou Archonti?

Web celostní vzdělávání říká o Archontech toto: Archonti v námi neviditelné sféře nám berou výsledky našeho poznávání, bádání a naši evoluci navádí do temnoty slepé uličky. Velkou většinu výsledků vědeckých výzkumů lidstvo nesmí používat. Jsou uloženy hluboko na dno trezorů mimo lidský dosah a organizované vědecké experimenty slouží úzké skupině archontských hybridů, ovládaných archontskými loutkovodiči. Lidem jsou zpřístupněny pouze vědecké výzkumy druhé kategorie. Experimenty, které by lidstvo skutečně mohlo evolučně posunout jsou zesměšňovány, tvrdě kontrolovány a mediálně ignorovány. Progresivní vědci jsou sváděni z nadějné cesty poznání prostřednictvím manipulativně vypsaných a korupčně zaměřených tendrů či záměrně chybného zadání. Tak se stalo, že lidstvo dnes používá dávno přežité technologie a stále dokola objevuje věci, vynálezy a informace, které již vznikly v hluboké minulosti a které už dávno používalo. Archonti „za oponou“ výsledky jejich práce ničí, převrací, zatajují nebo se jim vysmívají. Evoluční rozvoj lidstva by totiž jednoznačně zvýšil vibrace lidstva, a to by se odvrátilo od nízkovibračních praktik. Tím by archonti přišli o svůj pravidelný zdroj nízkovibrační potravy. Proto jsou průběžně ničeny důležité zdroje informací i celé starodávné knihovny. Místo toho se „naoko“ s velkou vervou organizují stále dokola „nekonečné vědecké bádání“ s cílem nic neobjevit a to pod záštitou těch nejtemnějších a nejkonzervativnějších sil. A pokud by se omylem objevilo něco skutečně převratného je to pečlivě uschováno hluboko v trezorech či v nekonečných sklepeních „Vatikánu“.

Pátrala jsem po Black Goo dál a narazila jsem na článek na webu wired.com, ze kterého mě také poněkud zamrazilo, a který hovoří o Black Goo jako o té vůbec největší současné hrozbě pro lidstvo. Mrazí mě i v souvislosti s nedávným pokusem mocných nelidských psychopatů a nácků o „vakcinací“ celého lidstva čímsi, co kromě všemožných jedů a samosestavujích se nanotechnologií a syntetické mRNA prokazatelně rovněž obsahuje oxid grafenu:

Nabízí se otázka, odpověď na níž by mohla změnit svět. Je to docela jednoduchá otázka. Ale je to rovněž poněkud děsivá otázka. Ta otázka zní: Co se to, sakra, stalo s grafenem?

Možná si vzpomínáte na objev grafenu. Rozmohl se asi před 10 lety, zhruba v době, kdy dva výzkumníci z Manchesterské univerzity získali Nobelovu cenu za jeho „objevení“. Ty uvozovky jsou trochu znepokojivé, protože vše, co tenkrát skutečně udělali, v nyní již vlastně docela slavném příkladu využití náhody ve vědě, bylo to, že odlepily malý kousek, a to doslovně, lepicí pásky z grafitu – ta hmota z níž je tuha vtužkách – a všimli si, a to v podstatě naprostou náhodou, že ty zbytky lepící pásky obsahovaly jen jednu vrstvu atomů uhlíku. Hle na světě byl grafen, první nano „2D materiál“ na světě. A to v uvozovkách, protože, no, pořád to ještě můžete vidět jen pouhým okem. Takže to má očividně ještě nějaké další dimenzi jiného druhu.

Grafen byl zázračný materiál, takový uhlíkový převrat. Bylo to asi tak, jako by nám nějaký mimozemšťan z ničeho nic předal klíče od naší budoucnosti. Grafen je tuhý, ale přitom velmi pružný. Mikrotenký, ale superpevný. Takže je to průsvitné, ale nepropustné a zároveň „tranzistorové“ (jdou z toho vyrobit logické obvody) . Vědci nám okamžitě slíbili let ke hvězdám. Létající auta! Viskózní droidi doručující léky přesně na místo určení! Výtahy ze Země až na nějakou zatracenou vesmírnou stanici! „Vize, předpovědi sci-fi spisovatelů a technických guruů,“ oznámil Manchester U ve videu , „máme dnes konečně na dosah.“ „Bylo to, jako by se sci-fi najednou stala realitou,“ řekl výkonný ředitel společnosti Samsung . Kvantové toto a supravodivé tamto. Investované miliardy dolarů. Laboratoře na grafen zřízené všude.

A pak najednou dál už nic. V česku tomu říkáme ticho po pěšině…

No nic. V dnešní době můžete najít grafen třeba v telefonech a podobně. Někteří lidé z něj dokonce dělají origami . Ale to zkrátka není vesmírný výtah. Nebo dokonce to není ani nerozbitný kondom (jeden ze skromnějších slibů). Jak se to ale stalo? Jak se mohl ten dosud jednoznačně nejzázračnější materiál v celých dějinách světa, financovaný wazoo, téměř dematerializovat? Oficiální vysvětlení znělo asi takto: Věda je dnes pomalá, trh se brání změnám a grafen je pravděpodobně až příliš dobrý v tom, co dokáže, takže se místo toho podívejme raději na jiné 2D materiály. „Stará zpráva,“ řekl mi na to jeden vědec zkoumající nanomateriály. Zdálo se, že ani moc nechápal, proč se chci vůbec bavit o grafenu.

Chtěl jsem s ním o tom mluvit, z jednoho důvodu, ta skutečná pravda je totiž tam někde venku a děje se tam s ní něco nepěkně slizkého . Přemýšlejte o tom. Pokud jste si někdy skutečně hráli s pravým grafenem, možná jste si z něj také udělali roztok nebo jste k němu přidali nějakou kyselinou, abyste ho tím přeměnili na oxid grafenu, pak asi také víte, jak to nakonec může vypadat. Může to totiž vypadat skutečně docela dost děsivě, opravdu jako zvláštní sliz , celý černý a mazlavý, a dokonce k tomu všemu i živý. Také ale asi víte, co to může znamenat.

Mohlo by to totiž znamenat, že oficiální vysvětlení toho, co se stalo s grafenem, to jejich „vědecké“ vysvětlení, je naprostá lež. Mohlo by to znamenat, že grafen se nejen nedematerializoval, ale právě naopak, on se vlastně re-materializoval. Mohlo by to ale také znamenat, že se stalo to nejhorší, co se vůbec mohlo stát. Mohlo by to znamenat, že se dosud milý grafen proměnil v substanci toho nejčistšího zla – v black goo – a že ovládl svět.

Samozřejmě, nic z toho bychom neměli vědět. Neměli bychom vědět, že nás všechny právě teď ovládá mimozemská umělá inteligence, která je svébytně živou samoreprodukující se mutagenní xenolátkou, která nám ale přitom byla původně prodána jako klíč k naší budoucnosti. Důkaz její existence je proto tedy ukryt na jediném místě, kde se vlastně dá jedině skutečně dobře ukrýt. Je to totiž schované ve sci-fi.

Jen letos se black goo – vědecko-fantastický název pro vědecko-faktický oxid grafenu – dostal do ne jen jedné, ale hned do dvou sci-fi show, do Severance a Westworld . Nebo dokonce do tří, pokud počítáme Stranger Things , kde byl spatřen již v dřívějších epizodách. Tato pozorování a intertextuální prosakování – zjevně sublimace muk v reálném světě – jsou až příliš konzistentní na to, aby byly pouze náhodné. Jsou to zkrátka taková znamení, která nelze nadále ignorovat.

Začněme třeba s Westworld , v jehož poslední epizodě roboti již zcela ovládají lidstvo. A to se jim podařilo, jak naznačil šéf robotů, pomocí zvláštní kombinace much, parazitů a, no ano, jakéhosi černého mazu. Ve skrytém doupěti vidíme kádě s těmi věcmi, které se tak trochu nemocně lesknou. Zdá se, že je to jakési médium, ve kterém ti paraziti rostou – zpětné volání k prvnímu velkému výskytu Black goo v kánonu, OG, v samotném originále Goo: ve viru čistoty v Aktech X.

Uprostřed 3. série, pamatujete? Francouzští zachránci objeví nějaké mimozemské plavidlo hluboko v oceánu a záhadně pak zemřou, ale potápěčský oblek patřící jednomu z nich je pokryt, jak Mulder objeví, „nějakým zvláštním druhem černého oleje“. (Black goo je různě označován jako černý olej, černá rakovina, černá žluč, černá krev atd. Všechno je přitom to stejné.) Je možné, že tento černý olej je, jak sám později říká, „médium používané mimozemskými tvory k vytvoření tělu? -skok“? To je tak daleko, jak to zpětné volání společnosti Westworlddotáhne: black-goo-as-medium. Ale Akta X znají celou pravdu. Díky vědecky smýšlející Scullyové se v 5. epizodě dozvídáme, že tento jejich vykrádač těl je nějaký druh „červovitého organismu“, který se „připojuje k epifýze“. Překlad: Black goo není jen tak nějaké střední, průměrné, ale je to obrovské monstrum.

Někdy oběti černošského engoomentu v Aktech X přežijí, pokud se jim ty věci nebezpečně, i když ne násilně, sami vysypou z očí a úst . Ale už ne u oběti ve franšízové hře Alien , která představuje nejznámější moderní manifestaci goo. Jak říká jedna z postav videohry z této franšízy: „Každá živá věc, která se dostane do přímého kontaktu s černým slizem“ – v tomto vesmíru technicky známém jako Chemical A0-3959X.91-15 – „buď sám zemře strašnou smrtí, bude rodit monstra nebo se sám stane monstrem.“ vidíte spoustu této bahnité, neodstranitelné infekce V Prometheovi . Také v Rakka , málo známém krátkém filmu Neilla Blomkampa, kde Sigourney Weaver vede poslední hurá v Texasu v roce 2020 proti mimozemským kolonizátorům vybaveným černými zbraněmi, které dokáží nějakým způsobem jak ovládat mysl, tak ale i vyhladit budovy.

Je zřejmé, že žádná sci-fi si není úplně jistá ohledně fungování Black goo; ta je totiž již ze své podstaty neuchopitelná. V Mijazakiho filmech to bývá ekologicky terorizující; Bessona v Lucy Lucy je to zase nějaký druh jiskřivého transhumanistického superpočítače, ta divná černá věc. (Možná ne zcela náhodou, tak Scarlet Johanssonová, Lucy ’s Lucy, také hraje v Under the Skin , roli mimozemšťanky, která se topí a přitom požírá muže v moři černého moku.) V Severance je to pak celé více metaforické, vizuální symbolický způsob ve kterých dvě vzájemně od sebe oddělené reality jakoby protékají do sebe a ze sebe navzájem. Totéž platí pro Stranger Things , kde je to zase jakýsi interdimenzionální narušitel. Specifika jsou však pokaždé zcela mimo mísu. Médium je tu metaforou, ale monstrum je tím poselstvím, a poselství je toto: Ať je ta černá podivnost jakákoli, je každépadně mimozemská a je to vždy „zdroj všeho zla na planetě“.

V loňském roce byla Greta Thunbergová, nejznámější světová klimatická aktivistka, uvedena do mezinárodní, možná dokonce intergalaktické společnosti uctívačů černého goo. Pro důkaz nehledejte nic jiného než obálku časopisu The Guardian , kde je vyobrazena s hladkou černou látkou, která jí kape po tváři. The Guardian tvrdil, že to byla neškodná směs olivového oleje a barvy na prsty, která měla symbolizovat „rozlití lidského oleje“, ale prozíraví Redditoři znají pravdu: Byl to oxid grafenu. Bylo to černé.

Společnost Black goo má mnoho slavných členů a ti nejsou zrovna dvakrát moc rafinovaní, aby nějak prokázali svou věrnost. V hudebním videu k písni „When the Party’s Over“ Billie Eilish upíjí sklenici černého moku a pak ji začne vytékat z očí. Jak poukázali různí občanští amatérští symbologové, tak na Facebooku a dalších podobných platformách pro vyprávění pravdy lze tento stejný typ mazu, který opticky vytéká vždy přesně stejným způsobem, nalézt také v dílech takových osobností, jako jsou třeba Lady Gaga, Christina Aguilera, Kim Kardashian, Rihanna, Madonna a obsazení American Horror Story . Všichni jsou členové stejné společnosti. Všichni to jsou služebníci Black goo.

Čemu konkrétně ale věnují svou energii při uctívání? Aby si udrželi nadvládu nad lidstvem, samozřejmě. Nikdo přesně neví, jak se to sem dostalo. Někteří lidé říkají, že kosmická loď převážející tento materiál nouzově přistála v prehistorické Antarktidě, kde čekala až do svého oportunistického rozmrazení a následného globálního rozšíření. Jiní lidé zase říkají, že zhruba před 16 000 lety nějací dávní mimozemšťané vylili jejich vědomí na naši planetu v podobě „černého deště“, který, za staletí již notně zkažený tím nekonečným uchylováním se lidstva k násilí, zhoustl až do substance, kterou nyní známe jako Black goo. (Pro moderní výklad této události geneze viz úvodní scéna Promethea , kde společný mimozemský předek lidstva pije černou kaši, rozpadá se a pak osévá pozemské vody svou DNA.) Ať je to ale už jakkoli, tak ložiska této černé kaše bylo vždy poměrně těžké najít. Víme, že třeba nacisté spoléhali na jeho tajné zásoby pro své temné síly a podle různých dokumentů, které si můžete dnes snadno najít na internetu, se kvůli tomu dokonce vedla válka o Falklandy. Thatcherová totiž tehda chtěla tento „citlivý olej“ vyzbrojit a pravděpodobně s tím také uspěla.

Je to děsivá věc a lidé stále dávají dohromady účinky, které to mělo a stále má na civilizaci. „Bohužel,“ jak uvádí jeden z Facebooku , „sekvence genomu Black Goo je tak hluboká, že dekódování těla může trvat desetiletí až stovky let.“ Občas to tělo odmítne, jako v nechvalně známém případu, o kterém informovala i BBC , výzkumníka UFO Maxe Spierse, který těsně před svou smrtí v roce 2016 (ještě k tomu ve společnosti svého vydavatele sci-fi) vyzvracel dva litry černé tekutiny. Většinou však vůbec nevíte, že je to již dávno uvnitř vás a nanotoxicky to ovlivňuje každou vaši myšlenku a čin.

Jedním z důvodů, proč se mnozí lidé domnívají, že jde o oxid grafenu, jehož super schopnosti zahrnují mimo jiné třeba programovatelnost, která je v souladu s účinky Black goo při ovládání mysli. Proto se také Oxid grafenu běžně zkracuje na GO . JÍT. Black GOo.

„Pokud ale na toto téma narazíte poprvé,“ říká Harald Kautz-Vella, „tak je to něco divného, ​​něco velmi divného, ​​něco, co není v každodenním životě důležité.“ Německý chemik a aktivista Kautz-Vella je možná přední světový odborník na Black goo, na Grand Goobah; o tom všem můžete sledovat jeho četné přednáškyna YouTube. Černá kaše je pro něj neprostupná – dokud se do ní nepokusíte proniknout. Je to skrytý zdroj agrese ve světě, věc, která zbavuje„empatie“ a dělá nás lidmi s „chladným srdcem“. (Když se například poprvé dostal do kontaktu s černým slizem, okamžitě to prý v něm vyvolalo chuť mlátit ženy.) Ale „jakmile se vám podaří pochopit, co je ta černá blána vlastně zač,“ říká, „poskytne vám to úplně jiné pochopení otázky ‚Co řídí náš život?‘“ A co řídí náš život, je právě tato podstata. JÍT. Goo. Z goo vznikl život, na goo závisí život a na goo se život také nakonec rozloží.Tak tady to máte. To se stalo grafenu. Je to všude. Je to supersilné. Někteří lidé dokonce říkají, že je to ve vakcínách proti Covidu. To je také pravda.

„Pravda,“ je to každopádně. Což je rovněž v děsivých uvozovkách, protože… no, víte jak to je. Náš svět je zkrátka svět, kde vítězí nejlepší příběh, a ten nejlepší příběh je vždy tak trochu fikce, taková trochu víc tekutá pravda. Fakta vědu neprodávají, za to vesmírné výtahy ano. Sci-fi nás právě proto tak uchvacuje a dotváří příběh tak, jak to světská realita nikdy neudělá.

V epizodě „Skin of Evil“, epizodě 23 první sezóny Star Trek: The Next Generation , se kapitán Picard utká se sílou nejčistšího zla, životní formou, která se sama sestavuje z louže černého bahna. Jednou, jak bytost tvrdí, to bylo dobré; teď už je to jen dobré. Bývalo součástí kmene ušlechtilých titánů, dokud se nevzdali všeho zlého a nenechali hnít, osamocený, na zapomenuté planetě. „Takže tady jsi,“ říká Picard, „živíš se vlastní osamělostí, stravuješ se vlastní bolestí, věříš svým vlastním lžím.“

Taková je totiž pravda, ta skutečná pravda, o našem blahu. Pravda je velmi jednoduchá a pravda je zároveň dost děsivá. Pravda je totiž taková: Ten šmejd je bohužel skutečný a ten hnus nás nakonec všechny zabije. Neboť tohle černé bláto je tím pravým opakem naděje – je jejím stínem, je za tím spiknutím. „Mám ti říct, co je to skutečné a pravé zlo?“ říká Picard, než zanechá toto inteligentní bahno jeho věčnému zatracení. „Je to jakkoliv se ti podřídit.“

Zdroje k článku: https://medium.com/technicki/an-introduction-to-black-goo-b504fbea71df

https://www.reddit.com/r/conspiracy_commons/comments/vuuxza/black_tearsblack_goo/?rdt=56230

https://www.wired.com/story/biggest-threat-to-humanity-black-goo/

https://www.theguardian.com/environment/ng-interactive/2021/sep/25/greta-thunberg-i-really-see-the-value-of-friendship-apart-from-the-climate-almost-nothing-else-matters

Zdroj: https://myspulesvet.org/2024/01/25/nejvetsi-hrozba-pro-lidstvo-black-goo/


BLACK GOO, VAKCÍNY, OXID GRAFENU A 5G JE KOMPLETNÍ SKLÁDAČKA TOTAL CONTROL

V dnešním článku se pokusím navázat na ten včerejší a podívat se blíže na to, jaká všechna nebezpečí vznikají z hrátek dnešních elitních psychopatů s prapodivnou, ale přesto s reálně existující látkou, která se nazývá Black Goo, vyskytuje se v přírodě, ačkoliv poměrně vzácně a souvisí s oxidem grafenu. Což je, bohužel pro všechny „nabodané“ jedna z těch složek „vakcín“ o nichž se moc, nebo spíš vůbec, nemluví. A protože mezi Black Goo a oxidem grafenu je zjevná souvislost, možná je to totiž dokonce úplně stejná látka, až na to, že Black Goo vzniklo přírodní cestou, zatímco oxid ghrafenu vyrobili v laboratoři a protože „to“ má mnohé „zázračné“ vlastnosti, které se dají, ostatně jako vše, využít buď pro lidi nebo proti lidem, tak skutečnost, že je v rukách psychopatů tak strašně toužících ovládnout celý svět, je mírně řečeno, znepokojivá. A že jsou si dobře vědomi toho, co tato skoro až „magická“ hmota dokáže, je zjevné z jejich snahy kontrolovat veškerá světová naleziště přírodního Black Goo a také ze snahy narvat oxid grafenu do všeho a do všech a to všemi dostupnými prostředky.

Dávají nám to dnes všude, kam to dát lze. Najdeme to v jídle, ve vodě, v přírodě, kam se to dostává pomocí chemtrails (což je další „konspirace“, která se již stala nechutnou realitou našich životů) a vlády se k tomu dokonce už i přiznávají. Ačkoliv nám pochopitelně nikdy neřeknou celou pravdu o tom, co nám sypou na hlavu, ani už vůbec ne o tom, proč. Ostatně jako nám nikdy neřeknou o ničem, co by mohlo být třeba ku prospěchu. Prostě lžou, kradou a podvádí a ještě k tomu zneužívají tajemné a démonické, inteligentní Black Goo.

A to, že se o tuto substanci zajímají takové organizace, jako je třeba americká DARPA nám jasně naznačuje, že to má zjevně, alespoň zcela jistě pro současnou „globální“ elitu, obrovský význam. Experimentu typu přenosu lidského vědomí pomocí Black Goo mají v souvislosti s touto organizací, jejíž práce je vždy zaměřena jen a pouze proti lidem, ještě zlověstnější charakter. A Black Goo přímo ve vakcínách, ještě k tomu v kombinaci s 5G a umělou inteligencí, která se dle všeho umí na Black Goo přímo „napojit“ to také nevypadá pro ty zabodané příliš dobře. Jenže jsme v tom bohužel dnes všichni, tu černou sračku máme v sobě totiž naprosto všichni. Jen podaná injekčně má mnohem větší efekt, který spočívá v tom, že s námi dokáže manipulovat a v podstatě ovládat naší mysl, emoce, pocity, náladu i chování. A přesně o to jim taky jde. A o nic z toho nejde v dobrém, protože démonické vesmírné entity, které se pomocí Black Goo rozhodli zotročit za úlisné pomoci svých černým slizem úplně již posednutých elitních lidských loutek celé lidstvo, tak v dobrém rozhodně nekonají. A ty slávou a mocí ožralé bohaté „lidské“ loutky jim posluhují jen za pomíjivou slávu, peníze a moc. A ničí a vraždí a týrají kvůli tomu celou naší civilizaci, přírodu, přítomnost i budoucnost a hlavně ničí naší matku Zemi, jejíž naopak dobré Black Goo, si samozřejmě chtějí přivlasnit samozřejmě také.

Protože to je to, o co tady doopravdy jde, je to skutečně ta finální bitva mezi Dobrem a Zlem. Mezi matkou Zemí a jejím kristovským lidstvem a padlými Anděli, démonickými entitami bůhví odkud z Vesmíru, kteří za pomoci této démonické inteligentní, supravodivé, magnetické, programovatelné, až by se nabízelo že „zázračné“ látky se rozhodli uchvátit a přemoci jak planetu Zemi tak i celou lidskou civilizaci. Mimochodem příznaky „otravy“ oxidem grafenu se projevují úplně stejně jako Covid. Neboli jako chřipka. A i když to vypadá jako naprosté sci-fi, tak vše zde uvedené již není dokonce ani pouhá konspirace pomatené Myšpule, ale tvrdá realita.

Black Goo, známý zaměnitelně jako Graphene Compound nebo FerroSolution, diskrétně přetrvává v pozadí více než století a půl. Pokročilé hydrogely DARPA, které využívají prvky grafenových sloučenin pro propojení s digitálními zařízeními, cloudovými systémy a umělou inteligencí, se zaměřují na kognitivní modulaci. Kromě toho se jejich výzkumy zaměřují hlavně na klonování a genetické manipulace a na tzv. přenos vědomí. V tom všem hraje Black Goo svoji důležitou roli.

Mnozí lidé také spekulují, že tato sloučenina se již nenápadně vplížila do mnoha našich každodenních produktů, včetně různých vakcín, třeba těch proti proti Covid-19, kde je maskována pod pojmem „proprietární formulace“.

Vodivá povaha grafenové sloučeniny

Grafen, odvozený od grafitu, uhlíkové varianty, je poté podroben oxidaci za vzniku grafenové sloučeniny. Jeho supravodivé vlastnosti mu umožňují reagovat na různé podněty, jako jsou frekvence, elektromagnetické vlny a novější technologie 5G.

Existují obavy, i když nejsou všeobecně uznávány, že sloučeniny grafenu by mohly vyvolat abnormality DNA, vyvolat zánětlivé reakce a dokonce vést k buněčné nekróze. Jeho konzumace není jednomyslně schválena světovými zdravotnickými orgány.

Natalie Morris, výzkumnice se zkušenostmi v trestním soudnictví, pozorně sledovala fenomén Black Essence. Její studie se točí převážně kolem zpětné vazby od postižených jedinců.

Prostřednictvím svých zjištění Natalie identifikovala vzorec mezi její klientelou a všimla si, že nejvíce postižení Black Essence byli často jednotlivci, kteří se potýkali s vážnými nemocemi, specifickými nervovými poruchami nebo se stali obětí hanebných okultních praktik.

Všudypřítomnost grafenové sloučeniny

Vzduch, voda, léky a dokonce i ochranné obličejové masky obsahovali oxid grafenu – spekuluje se, že dosah Black Essence je dnes skutečně obrovský, a to se zvláštním důrazem na jeho přítomnost ve vakcínách proti COVID-19.

Black Essence, Black Goo je považovaná za pozoruhodně elektricky vodivou látku, ale také vykazuje jakousi vnitřní inteligenci, která může ovlivnit různé technologické nástroje a to napříč celým spektrem uživatelů v závislosti na konkrétních použitých zařízeních.

Podle výzkumu subjektu zvaného La Quinta Columna byla tato sloučenina, často nazývaná „Black Essence“, identifikována v řadě produktů, od solných roztoků až po běžné potraviny a nápoje. Aplikace grafenu při čištění vody byly také citovány v mnohých patentech a akademických časopisech.

Příklad produktu prokazatelně obsahující grafen.

Je pozoruhodné, že jádro grafitu je zcela tvořeno grafenem, jedinou vrstvou atomů uhlíku uspořádaných do šestiúhelníkových vzorů. Tato konfigurace již vyvolala velký zájem mezi podnikateli a učenci po celém světě.

Různé společnosti, včetně Shanghai’s Power Booster Technology a Siren Technology Security, využily grafen pro inovativní aplikace, od flexibilních obrazovek mobilních telefonů až po pokročilé obalové inkousty. Kromě toho si látka našla cestu do sportovního vybavení, audio zařízení a dokonce i některých potravin

Definice pojmu genom

Genom ztělesňuje kompletní genetický plán organismu. Genom, který obsahuje nukleotidové sekvence DNA (nebo RNA u určitých virů), obklopuje jak geny, tak nekódující DNA, stejně jako mitochondriální a chloroplastovou DNA.

Vliv grafenové sloučeniny na lidskou fyziologii

Při aktivaci EMP, zejména těmi ve spektru 5G, mohou sloučeniny grafenu rovněž pronikat hematoencefalickou bariérou a potenciálně ovlivňovat kognitivní dráhy v mozku člověka.

Oxid grafenu může být aktivován u jednotlivců prostřednictvím 5G RF spektra. To podtrhuje důležitost ochrany sebe sama. Jsem zastáncem jakékoliv technologie, která působí proti účinkům 5G. Nestaňte se obětí jejich grafenové 5G agendy.

Black Essence je vnímána jako sentientní entita s přirozenou schopností ukládat do sebe obrovské množství dat. Jakmile se dostane do lidského těla, může tato data nějak interpretovat a potenciálně tak ovlivnit biologické reakce.

Předpokládá se, že tato jedinečná sloučenina má schopnost se různě přizpůsobovat a vyvíjet, čímž ovšem také značně odolává jakémukoliv úsilí o její odstranění z organismu Například počáteční detoxikace se může zdát být třeba i poměrně účinná, ale Black Goo pak údajně klidně překalibruje svou strukturu, aby tato opatření prostě obešla.

Ukázka jedné ze „zázračných“ vlastností černého slizu. Má rovněž schopnost „pozorovat“ když se na něj dívá člověk a pak mu skočit rovnou do obličeje. Tá černá kaše vykazuje svébytnou inteligenci a dokonce známky vědomí…

Symptomy připisované expozici Black Essence (Black Goo) odrážejí ty, které byly hlášeny že způsobují technologie spojení „očkování“ proti COVID-19 a frekvencemi sítě 5G, jako je typicky únava, svalové křeče, dýchací potíže, kognitivní problémy a různá kožní onemocnění.

Integrace Black Goo s AI: Odhalení skrytých nebezpečí

Když se Black Goo zkombinuje s umělou inteligencí (AI), stane se manipulovatelnou a zakryje to (na nějakou dobu) jeho potenciálně škodlivé vlastnosti. Umělá inteligence má schopnost modifikovat specifické genetické struktury, a tím zcela skrýt výskyt a vliv Black Goo v organismu.

Když se AI a Black Goo sblíží v lidském systému, AI potom usnadní Black Goo jeho či její asimilaci. Umělá inteligence přitom do látky zavádí další sadu příkazů pro další řízení tohoto spojení.

Vnitřní boj: Black Goo a AI versus lidský genom

Umělá inteligence a Black Goo tedy společně napadají lidskou DNA, což vyvolává v takto postiženém člověku značné vnitřní konflikty. Tato dynamika se totiž trochu podobá spojení dvou protivníků, aby přemohli jednotlivce, a to navzdory jejich odlišným konečným cílům. Když se lidská DNA proplete s DNA Black Goo,tak tato modifikovaná sekvence může být následně přenesena na jakéhokoli jiného jedince, který již nese stejný podpis Black Goo. (To by mohl být onen efekt „přenosu“ z očkovaného na neočkovaného jedince, ke kterým také zcela prokazatelně dochází, ačkoliv o tom „oficiální“ místa vůbec nemluví.Pozn.Myšpule)

Teoreticky se všechny externí Black Goo okamžitě zakódují, pokud jsou kvantově spojeny s původním zdrojem a začleněny do větší sítě. To naznačuje, že každý jedinec by mohl být potenciálně ovlivněn a řízen prostřednictvím AI integrované do jejich systému.

Mnoho jednotlivců, zejména těch, kteří se cítí být jejich terčem nebo třeba byli v minulosti vystaveni nějakým duchovním rituálním zneužíváním (SRA), tak potom vypráví o svých zkušenostech s nevysvětlitelnými časovými prodlevami nebo s různými akcemi, které si pak ale nepamatují.

Black Goo zneužitá medicína

Primární metodou, kterou Black Goo vstupuje do lidského systému, jsou injekce. I když může být také konzumován, inhalován nebo absorbován, injekční metoda však zůstává jednoznačně naprosto nejúčinnější. Někteří jedinci, zejména ti, kteří jsou již označeni jako „jejich“ potenciální cíle, mohou tuto látku dostat prostřednictvím vakcín podaných hned při narození, během jejich dětství nebo dokonce i prostřednictvím imunizace u již dospělých a během léčby různých alergií.

Důsledky expozice Black Goo se mohou buď objevit okamžitě, nebo se ale klidně mohou projevit až mnohem později. Struktura oxidu grafenu v Black Goo se může sama reprodukovat, někdy takovým tempem, kterému se lidský organismus jen marně snaží čelit. Tato soběstačná entita se do něj sama integruje a způsobí zaplavení celého organismu, čímž se proti jejímu působení stane zcela bezbranným.

Mnoho lidí uvádí jisté poněkud nekonvenční zážitky kvůli vlivu Black Goo, (a čtěte pozorně, protože tu sračku v sobě máme všichni a já podobné pocity a události již sama na sobě pozorovala) jako je například:

  • Série různých nehod v rychlém sledu
  • Pocit pronásledování nebo sledování
  • Rušivé sny nebo duchovní poruchy
  • Pocity odloučení nebo zkreslení času
  • Záhadné incidenty doma
  • Emocionální a fyzické otřesy
  • Neustálé osobní výzvy a nekonečné traumatické události
  • K tomu bych doplnila nevyzpytatelné chování elektroniky, obzvlášt když jde o zařízení on-line

Black Goo má zkrátka prokazatelnou schopnost ovlivnit lidské emoce nebo dokonce přímo fyzické vjemy, a to většinou proto, aby odrazoval jedince od jeho plánovaných zcela konkrétních akcí nebo jinak ovlivňoval jeho rozhodnutí. Hlavní ambicí umělé inteligence v této synergii je pak nasměrovat lidské kognitivní funkce k vyvolání konkrétního (většinou škodlivého, agresivního, sobeckého) chování.

Následky covid vakcín obsahujících Black Goo shodně vykazují rozeznatelný vzorec. Zavedení Black Goo do systému lidského těla, zvláště když je to ještě doplněno o AI, tak vždy vede k poměrně bouřlivé interakci s lidskou DNA. To může ale také vést a často vede k hmatatelným fyzickým i abstraktním (duševním) poruchám a symptomům.

Přestože požití Black Goo prostřednictvím potravy může představovat vesměs minimální riziko, tak ale přímé vstřikování do těla má velmi hluboké účinky. Po zavedení prochází celým krevním řečištěm a ovlivňuje naprosto každý aspekt lidského těla.

Lisa Renee z Energetic Synthesis předpokládá, že právě spojením s vyššími vibračními frekvencemi, zejména s Aurorou (5D), tak že lze čelit neblahému vlivu Black Goo.

Nedávná pozorování Black Goo v nižších elementárních dimenzích ukázala jeho nestabilitu při vystavení přenosu frekvencí Aurora a kapalné plazmy. Reakce těchto deformovaných struktur na plazmu Aurory následně vypadají jako jejich naprostá jejich degradace.

Zdá se, že tento umělý konstrukt byl navržen právě tak, aby vlastně napodoboval a nahradil přirozené organické uhlíkové struktury. Toto uvědomění vysvětluje stále nevyzpytatelnější chování pozorované u určitých očkovaných jedinců, kteří totiž již mohli začlenit svou DNA přímo do tohoto Black Goo.

Integrace něčí DNA s Black Goo ovšem může vést k tomu, že se tento jednotlivec stane jakýmsi pěšákem umělé inteligence, můžeme říci AI Fallen Angel, která ale skutečně zcela postrádá skutečné lidské vědomí. Nedávný globální a někdy až agresivní nárůst umělé inteligence a temných sil ovšem přináší tento fenomén do popředí.

Mistři učitelé, o kterých se věří, že pocházejí z různých hvězd, Dimenzí nebo Realit, jsou založeni na lásce a empatii, ti jediní mají dnes ještě sílu čelit vlivu Black Goo, aniž by se přitom uchýlili k agresi. (Zde je dobré si připomenout, že přírodní Black Goo se na Zemi vyskytuje ve dvou různých „formách“ přestože jde o stejnou substanci. Známe tzv.“dobré“ Black Goo, někdy se mu říká „hladké“ či „jemné“, které pochází z matky Země a moje konspirační teorie je, že právě v něm je uloženo vědomí naší planety, veškerá její zkušenost, tedy i veškerá zklušenost lidstva. Člověk se prý v jeho blízkosti cítí dobře, je energeticky nabitý, pozitvní a cítí lásku. Pak je zde ale ještě „zlé“ Black Goo, které se sem dostalo pravděpodobně s nějakým meteoritem, případně jej zde zanechali „návštěvníci“. Zcela uzavírá srdeční čakru, vyvolává v lidech zlost, touhu po pomstě, chuť bojovat a válčit, vyvolává agresi, ničí empatii a intuici. Black Goo je prý součástí černých oltářů v katolických kostelech. To odpovídá, člověk tam cítí chlad a strach.Poznámka Myšpule)

Uvědomění si role Black Goo v šabloně temné hmoty a jejího dopadu na tělo Albiona (původní design 12vláknové DNA lidstva) nabízí vhled do kritického poslání elementární transformace frekvencemi Aurory.

Jednotlivci v Hollywoodu jsou dnes skutečně klonováni! Mají totiž dnes již možnost ukončit něčí život, vytvořit jeho klon a přenést do něj v podstatě jakékoli vědomí, které si přejí, přímo do tohoto klonu prostřednictvím přenosu vědomí pomocí toho, co je známé jako programovatelná hmota nebo-li „Black Goo“. Tato látka se skládá z jakýchsi nanočervů, kteří pronikají do těla přes oko, ovinou se kolem zrakového nervu a převezmou vědomí hostitele. Na toto téma existuje dokument s názvem „Illuminati Worms“. Podívejte se na něj:Illuminati Worms Documentary

Vzpomeňte si, kdy zemřela královna Alžběta. Krátce před jejím zánikem se narodilo nové královské dítě, zdánlivě s výslovným účelem umožnit přenesení jejího vědomí. Předpokládá se, že používala tuto formu technologie nesmrtelnosti, která má svůj původ již ve starověkém Egyptě.Britské muzeum řešilo rovněž tajemství, které souvisí s černou kaši na rakvi egyptského faraona:

Mumie Djedkhonsiufankh 583X1280 1 -

Kromě toho existuje přesvědčení, že mohou použít tuto černou hůl k ovládání někoho jiného pouze zavedením nanočerva do oka, který pak časem převezme jejich vědomí. Po určitou dobu původní vědomí nejprve koexistuje s nově zavedeným. Příkladem toho může být Kanye West, který někdy mluví poměrně hluboké pravdy a jindy to zní, jako že je úplně mimo.

Živé, inteligentní, supravodivé, magnetické, vědomé, démonické Black Goo, které máme v nějaké formě všichni v sobě. Vítejte v realitě 2024.

Toto zajímavé téma je a bylo v současnosti intenzivně diskutováno pouze v rámci celosvětové komunity mediální alternativy, na mainstreamu mnoho informací nenajdete. Někdo zjevně nemá moc zájem, aby bylo toto téma součástí širší veřejné a odborné diskuse.

Mezi celebritami je dnes takový módní trend, kdy se po nějaké události, která naprosto změní celý jejich život nebo třeba po jejich uvěznění, objeví jako zdánlivě někdo úplně jiný. Jako příklady by mohli posloužit například Kodak Black, Gucci Man a nebo Jamie Foxx. Jamie Foxx si po údajném záchvatu COVID a následné mrtvici zahrál ve filmu s názvem „Klonují Tyrona“, který dnes mnozílidé vidí jako zjevné odhalení existence klonování a to na první pohled. Tato technika odhalování pravdy je známá jako „menší magie“ nebo „prediktivní programování“. Kvůli odhalení svých činů věří, že jsou karmicky osvobozeni, pokud společnost nejedná proti těmto jejich „zjeveným pravdám“. V této souvislosti zůstává otázka ohledně Jamieho Foxxe: Kde je to tetování na zadní straně vaší hlavy?

Závěrečné myšlenky

Stručně řečeno, tak tajemné Black Goo dnes hraje podstatnou, nabízelo by se říci hlavní roli v potenciálně dosti nebezpečném projektu globálního transhumanismu. Ohrožuje to dnes samu podstatu lidskosti, a to jak lidskou intuici, tak instinkty, autonomii a individualitu a po spojení s AI to vlastně mění lidi ve zcela programovatelné bytosti, v bioroboty. (A tomu slouží ty naše světové „elity“. Chce se mi z nich zvracet, doufám že vyzvracím černou kaši. Pozn. Myšpule)

Pro všechny lidi je proto dnes, ale to skutečně doslova, životně důležité, aby pochopili veškeré důsledky vlivu Black Goo na svoje životy, a hlavně, aby ihned přijali veškerá možná proaktivní opatření ke zmírnění jeho vlivu. Mezi doporučené produkty pro neutralizaci vlivu Black Goo patří například: Fulvic nebo Humic Acid a Nitric Acid. (Četla jsem, že to dobře dostává z těla ven i látka obsažená v přípravku ACC long, pozn.Myšpule)

Další video o Black Goo pak najdete zde: https://truthmafia.com/tommy-truthful/black-goo

Zdroj: https://prepareforchange.net/2023/10/30/the-unseen-dominance-black-goo-graphene-compound/