Během následujícího roku populace zjistí, že je většina nemocničních procedur absolutně zastaralá. Přichází utajené technologie; Med bet – léčivá postel, kvantový, antigravitační replikátor. Věčná fontána mládí. Přesouváme se na novou úroveň – léčení pomocí frekvenční terapie…

Každý, kdo není na konkrétní pozemské frekvenci pro probuzení a uzdravení, což znamená otevřený příchozím energiím vzestupu; vnitřní vlny harmonických rezonancí, které vedou k vědomí jednoty, se budou muset transformovat nebo selhají. Toto se skládá z vašeho těla a duše, není to fantazie…je to měřitelná, skutečná věda a realita, nazývaná Schumannova rezonance což jsou globální elektromagnetické rezonance, generované a podněcované energiemi v našem vesmíru a patrné během blesků.

Čím jsme starší; tím více chyb se vyskytuje v kódování DNA. Výsledkem je, že celkový stav našich těl se časem snižuje. Stárneme, máme vrásky, onemocníme a nakonec zemřeme.

Metoda léčby fyzických potíží pomocí rádiových frekvencí je podporována vysoce pokročilým a avantgardním vybavením k léčbě fyzických potíží nebo prevenci, omezení a uzdravení. Záměrně skrýváno před zraky veřejnosti, protože to neprospívá společnosti Big Pharma.

Slyšíme zvuk, protože naše uši rozlišují různé frekvence a rezonance, které mozek interpretuje jako zvuk. Světlo je přijímáno našimi očima a přenášeno mozkem do obrazů. Zvuk i světlo mají frekvence. Při této léčbě se používají rádiové frekvence. Zařízení přenáší specifické frekvence do těla. Ty jsou specifikovány pro každého jednotlivce. Lidé dokážou rozlišit různé hudební nástroje a jednotlivé tóny ve složitosti frekvenčních signálů hudby, stejně tak naše tělo dokáže individuálně rozlišit rádiové frekvence od komplexního signálu.

Někteří to cítí jako vibrace, jiní ne. Každá záležitost má svou vlastní frekvenci; stačí klepnout na stůl nebo okno a uslyšíte rozdíl ve zvuku, což je každá vlastní frekvence. Stejně tak atomy, molekuly a buňky mají svoji vlastní frekvenci. Pokud tyto frekvence odpovídají frekvenci buněk nebo molekul v těle, generuje se rezonance. Tomu se říká biorezonance. Živá hmota reaguje na jakoukoli frekvenci, která odpovídá, a následně může být přijata.

Buňky mohou být ovlivněny bakteriemi, houbami, viry, kosmickým zářením, rentgenovým zářením, ultrafialovým světlem a toxickými látkami. K těmto změnám v kódu DNA, který je kopírován do další generace, dochází prostřednictvím buněčného dělení, ionizujícího záření, některých virů a v poslední době prostřednictvím očkování proti Covid mRNA. Tyto změny v kódech jsou předány další generaci buněk.

Při každém dělení buňky dochází k chybám při kopírování DNA a některé chyby zůstávají i po opravě vlastním mechanismem opravy DNA buňky. V důsledku toho v důsledku změn DNA v průběhu času buňky již nemohou plnit svou původní funkci.

Poznámka redakce:

Tedy základ jsou buňky! Zde existuje okamžité řešení: 50 let vyvíjené zařízení z Japonska a KANGEN voda (+ vzácné ozdravné protokoly, které získají pouze členové našeho klubu Collegium Health). Vyčistí organismus od volných radikálů, upraví střeva, kde sídlí imunita a díky zamezení dělení buněk se přestanou zkracovat v DNA telomery – tyto úzce souvisí s délkou života a nemocemi jako je alzhaimer, parkinson, cronova choroba atd… velkou roli kangen voda může sehrát při následných potížích u očkovaným proti covidu… existuje procedura, kdy DNA pomocí kangen vody dokáže vyloučit z těla většinu látek, které tam nepatří…

Med Beds pracují pouze na buněčné úrovni! Pokud by opravovaly  DNA, tak by člověku vymazaly paměť!

Vše máte už teď ve svých rukou, med beds jsou super doplněk.

o kangen vodě zde:

https://collegiumhealth.cz/tajemstvi-dlouhovekosti-a-vliv-kangen-vody/

Tomu se mimo jiné říká autoimunitní reakce, která se zvyšuje spolu se stále se zhoršující přítomností patogenních mikroorganismů. Existuje ochranný mechanismus proti další mutaci, který způsobí, že neopravitelně poškozené buňky budou uvedeny do tichého režimu, nazývaného senescence, stárnutí organismu, jakási hibernace, zastavení dalšího dělení buněk.

Počet těchto stárnoucích buněk během stárnutí roste a samy o sobě mají degenerativní vliv na jejich bezprostřední okolí. Celkově se kvalita i množství funkčních buněk snižují. – Probíhá nový výzkum umožňující nahrazení stárnoucích buněk funkčními buňkami.

Frekvenční terapie používá velké množství různých frekvencí současně. Je to homeopatická neškodná léčba, srovnatelná s přepisem pevného disku v počítači, ale v tomto případě přepis imunitního systému a struktury DNA, kteří jsou přeprogramováni, zcela eliminuje autoimunitní onemocnění, která jsou mezi jinými kořeny způsobena injekcí mRNA.


Během času se většina zastaralých nemocničních procedur změní

Prezident Donald Trump 14. června 2020 řekl národu: „Zhruba do jednoho roku budou téměř všechny postupy v nemocnici zastaralé“. Každé město bude mít časem mnoho lékařských lůžek a Tesla komor schopných léčit a opravovat DNA spolu s léčením všech nemocí. Jako; Věková regrese, až na 30 let. Už žádná rakovina, autismus, Alzheimerova choroba, fibromyalgie (onemocnění), což je stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a často emoční a duševní tíseň a mnoho dalších nedostatků.

Důkaz je v podepsaných výkonných rozkazech. Med lůžka mají schopnost regenerovat chybějící orgány, jako je žlučník, ledviny nebo lymfatické uzliny atd. Pomocí světelných spekter a frekvencí.

Holografické lékařské podložky nebo lékařské postele jsou automatizované stanice, kde lékařský odborník Léčitel zvolí typ postupu, který má být proveden, z počítačové databáze, pacient si lehne do lůžka nebo do postele a stroj provede lékařskou operaci nebo zákrok. Nakonec lasery uzavřou vstupní body, odkud byl zahájen postup. Med Beds diagnostikují, ošetřují a provádějí širokou škálu chirurgických zákroků pomocí ultra jemných laserových řezů vedených 3D anatomickým skenováním. 3D skenování má žáruvzdorné čočky, které provádějí živé skenování těla za účelem provádění různých lékařských procedur.

Technologie holografických lékařských kapslí není z naší planety Země. Není to humanoidem vytvořená technologie. Je to technologie, která byla lidstvu dána mimozemskými bytostmi. Med Bed je založena na energii částic tachyonu, což jsou hypotetické částice rychlejší než světlo a energie plazmy. Plazmová energie pochází z vesmíru a vyvažuje planety, aby je udržely na svém místě, aby na sebe nekolidovaly. Jinými slovy; sluneční soustava je v rovnováze sama se sebou a se všemi planetami.

Půda, atmosféra, voda, všechno je plazmatická energie, vlastně všechno ve vesmíru je plazmová energie, je to jen v jiné formě uprostřed různých vibračních frekvencí.

Med postele mají ovladatelnou umělou inteligenci (AI), takže se nemohou vymknout kontrole a splašit se, mají vlastně počítač. Fungují jako zobrazování magnetickou rezonancí – MRI, které provádí skenování vašeho těla magnetickou oscilací a rezonancí k diagnostice onemocnění.

Med Bed skenuje kůži, svalovou tkáň, všechny orgány a všechno ostatní v těle. Ukazuje vše – až po mikronovou hladinu krve. Ve skutečnosti identifikuje vaši DNA a provede úplnou vnitřní analýzu těla. Přitom zachytí jakoukoli nemoc a jakoukoli genetickou nedokonalost. Například leukémie 4. stupně na lůžku Med se vyléčí asi za 2,5 minuty bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Pokud byl odebrán orgán; Proces rein atomizace Med Bed regeneruje tento orgán, jako by nebyl nikdy odstraněn. Díky původní rezonanci těla, jeho vibrační frekvenci. Tělo si vždy pamatuje, kdy byl orgán odebrán nebo přestal fungovat. Umělá inteligence Med Bed se spojuje s vibrační frekvencí těla a DNA a regeneruje orgán. Je to tak jednoduché.

Skryté technologie Med Bed, Quantum, antigravitační pohon, replikátory

Technologie společnosti Med Bed byla „potlačována“ a „utajována“ před veřejností po dlouhou dobu. Tato technologie nebude k dispozici pro služby široké veřejnosti, dokud nebude Deep State Cabal zlikvidována.

Naštěstí kvůli nedávnému přesunu planet z 3D na 5D a rostoucí poptávce po transparentnosti lidským kolektivním vědomím; odvážní lidé přicházejí s odhalením toho, co bylo skryto po celá desetiletí, dokonce i staletí, a s největší pravděpodobností tisíce let.

Globální přechod po celá desetiletí a obsahuje informace o mnoha tématech, které si široká veřejnost neuvědomuje, mimo jiné včetně mimosvětových ET technologických darů pro lidstvo, jako je kvantový finanční měnový systém, antigravitační pohon, replikátory a med postele. .

Není těžké si představit, že dnes existují potlačené technologie, které jsou záměrně skryty před běžnými masami ve prospěch těch, kteří jsou na vrcholu společnosti; ti, kteří jsou „pověřeni“ systémem, aby udržovali kontrolu nad vším – přírodními zdroji, institucemi, vojenským, politickým a dokonce i psychologickým aspektem každého jednotlivce. Co je však obtížné přijmout, je tvrzení, že tyto pokrokové technologie nejsou ze Země, ale byly dány nebo zanechány mimozemskými bytostmi existujícími z jiných planet.

Existují tři typy postelí Med: holografické; Regenerační, který regeneruje tkáně a části těla, a nakonec Re-Atomisation Med Bed, který za asi dvě až tři minuty regeneruje celé lidské tělo, od hlavy po paty.

Věčná fontána mládí

Co tato pokročilá technologie znamená pro 80letého člověka? Může mu být 30 let znovu za méně než tři minuty. Padesát let vyprchalo jeho životem. Nyní může mít znovu děti. Pokud chtějí, mohou mít opět novou rodinu. Vypadá to, že technologie Med Bed je věčnou studnicí mládí.

Technologie Med Bed se dívá na tělo a opravuje nedokonalosti. Tato technologie existuje už nějakou dobu. Před lidskou rasou to bylo velmi dlouho skryto. Někteří lidé si mohou myslet, že tato léčivá technologie je science fiction. Příliš dobré, aby to byla pravda. Není ani příliš složité vyrábět tyto Med postele ve větším množství a distribuovat je všude, kde je to žádoucí. Jered Rand říká;

“Když jsi v med posteli, neprocházíš žádnou bolestí, neprocházíš zářením.” Není to jako nějaká zlá událost. Jdete do hlubokého spánku. Neexistuje žádná injekce, žádné jehly, ani nic invazního. Probudíte se, podíváte se do zrcadla a vaše strašidelná kůže je pryč. Šedivé vlasy mají barvu, jakou jsi měl ve dvaceti. To samé platí pro váš zrak, sluch, chuť, vůni. Všechno je znovu obnoveno do zdokonaleného mladšího stavu. “

Toto je nová doba pro novou Zemi a novou lidskou rasu. Je to pravý opak toho, co jsme žili. Tyto technologie jsou již zde. Jde o to, dostat je bezpečně k lidem, kteří je mohou použít. “ Konečně, od roku 2020 nebude trvat dlouho, kdy budou tyto technologie Med Beds dostupné široké veřejnosti.

Replikátory recyklují staré věci zpět na energii plazmy. Neexistuje žádný odpad, žádný přebytek, žádné znečištění, nic, co by zamořovalo životní prostředí nebo zničilo ekosystém. Půda je energie plazmy. Rostliny jsou plazmová energie. Vezměte replikátor do chudé vesnice a tito lidé mohou mít během několika minut vše, o čem kdy snili. Replikátory odstraní potřebu obrovského množství půdy, která by uživila populaci. Cokoli chcete, můžete mít.

3D tiskárny jsou předchůdci replikátorů. Zrychlete to stokrát a máte replikátor Med Bed. Všechno je ve stvoření a je složeno z plazmové energie. Replikátory jsou mimozemská technologie, kterou nám dávají Galaktici, kteří sdílejí tuto technologii s lidskou rasou. Tato technologie přichází! Bude k dispozici všude. Budete moci mít fenomenální budoucnost.

Existuje seznam genetických chorob a poruch, pokud je to neuvěřitelné! Jakmile pochopíte, jak fungují DNA, RNA, mRNA a bílkoviny, brzy pochopíte, že všechny nemoci jsou genetické mutace. Tyto mutace nebo varianty jsou způsobeny něčím, co změnilo informace o RNA, kterou mRNA dala proteinu, aby řekla buňce, co se stane.

Přemýšlejte!!!  Vakcíny způsobují genetická onemocnění; od 50. let jde o příčinnou souvislost všech variant / mutací, které způsobují genetickou poruchu. Jinými slovy, současné zdravotnictví způsobuje každou nemoc na Zemi, přičemž žádnou z nich nevyléčí! Během let zničili kvalitu života miliard lidí.

Je důležité vytvářet a udržovat samosprávné komunity, aby se zajistilo, že se útlak a teror elit nikdy nevrátí. Buďte vyzbrojeni pravdou a připojte se k nám…

Zdroj:

http://finalwakeupcall.info/en/2021/07/28/new-way-of-healing/


Aktuální informace 5/2024:

 

🟩 Přeložila jsem pro vás další video: Znovu připomínám, že jsou to ❗️VOLNÉ❗️ překlady 👉 ” omáčku” jsem vypustila, ať to není dlouhé na čtení 😁😉

💢 Dobré ráno všem. Natočím video jen o jedné věci, protože to je něco, co nás téměř všechny velmi zajímá. MedBeds. Takže tohle vyšlo 19. května 2024. Takže jen před pár dny. A pak to bylo aktualizováno 20. května 2024. A MedBeds dělají Ameriku opět skvělou a zdravou. High-tech technologie lékařských postelí potlačená DeepState a uvolněná NESARA a GESARA. Jak se zde říká, kvantové léčebné technologie MedBeds, skok lásky a vědy, zahalené do špičkové kvantové technologie, MedBeds rozšiřují maják naděje pro ty, kteří hledají holistické wellness.

Připravte se, protože Trumpova iniciativa NESARA odhaluje ohromující realitu MedBeds, technologického zázraku, který slibuje vyléčit všechny nemoci během několika minut. Kvantová mechanika často označovaná jako věda o extrémně malých nás mátla a fascinovala už více než století. Tato sféra skrytá našemu každodennímu vnímání řídí chování částic na atomární a subatomární úrovni. Je to místo, kde částice mohou existovat ve více stavech najednou, kde čas nemusí následovat lineární dráhu, na kterou jsme v podstatě zvyklí.

Zde se očekávané normy reality upozadí. Nyní si představte prolínání této složité vědy s léčením. Technologie kvantového léčení MedBeds není jen vědeckým průlomem. Je to vášnivé objímání možností. Lékařské postele, ale, nebo spíše zahrnující kvantové léčení. MedBeds, jak jejich název napovídá, jsou lékařská lůžka, ale s kvantovým zvratem. Využívají technologie odvozené z kvantové mechaniky k podpoře léčebných procesů, o kterých se našim předkům mohlo jen zdát. Jsou v mnoha ohledech dokonalým spojením mezi vyspělou technologií a odvěkou touhou po zdraví a pohodě. Ale jak fungují?

Harmonizací přirozených energií našeho těla se zvláštnostmi kvantových říší mohou MedBeds využít léčebné procesy, které by tradiční medicína mohla přehlédnout. Je to jemný láskyplný dotek vědy, který zajišťuje, že naše tělo najde cestu zpět do přirozeného stavu zdraví. Během jednoho roku je většina nemocničních postupů zastaralá, řekl prezident Donald Trump 14. června národu. Zhruba za rok budou téměř všechny nemocniční postupy zastaralé. Každé město bude mít mnoho lékařských lůžek a Teslových komnat schopných léčit a opravovat DNA spolu s léčbou všech nemocí, jako je věková regrese až do 30 let. Už žádná rakovina, autismus,

Alzheimer, fibromyalgie, stav, který způsobuje bolesti kloubů po celém těle, problémy se spánkem, únavu a dokonce i emocionální a duševní strádání a mnoho dalších nedostatků. Jane Doe, nedávná uživatelka technologie MedBeds, se s námi podělila o své zkušenosti. Když jsem poprvé slyšela o MedBeds, byla jsem skeptická, začala a hlas se jí chvěl emocemi. Ale už po jednom sezení jsem cítila hluboký posun. Bylo to, jako by se odstranily vrstvy bolesti a úzkosti a zanechaly za sebou omlazenou verzi mě samé. Nebylo to jen fyzické uzdravení.

Bylo to emocionální, duchovní a hluboce osobní. Příběhy jako Jane’s jsou stále běžnější, protože MedBeds roste v popularitě. Nejsou to jen nástroje nebo stroje. Jsou ztělesněním kolektivní touhy lidstva po zdraví, transformaci a lásce. A potenciál MedBeds přesahuje individuální léčení. Představuje posun v našem kolektivním chápání zdraví. Jak se hranice mezi vědou, láskou a spiritualitou stírají, zahajujeme éru, kde je soucit stejně zásadní jako technologie samotná. Co je na MedBeds skutečně fascinující, je jejich univerzální přitažlivost.

Nejsou omezeny na žádnou konkrétní demografickou skupinu nebo region. Jejich příslib uzdravení, založený na hlubokých pravdách kvantové mechaniky, promlouvá univerzálním jazykem lidského srdce, láskou. Kvantové léčebné technologie MedBeds vykreslují slibný obraz budoucnosti medicíny. Je to budoucnost, kde láska je základním kamenem a věda nástrojem. Budoucnost, kde léčení není jen o léčení nemocí, ale o spojení s naším nejhlubším já. Je důležité mít na paměti, že MedBeds jsou pouze jedním milníkem na naší pokračující cestě za objevy.

Když se ponoříme hlouběji do kvantové říše, kdo ví, jaké další zázraky naplněné láskou nás čekají. Ve světě, kde se propast mezi srdcem a myslí často zdá být obrovská, nabízí MedBeds most, most zkonstruovaný z pevných materiálů vědy a éterické esence lásky. Takže tady je budoucnost, kde každý léčivý dotek rezonuje s bezmeznou energií lásky, umocněnou zázraky kvantové mechaniky.

Pamatujte, že se vždy poraďte se zdravotníky a proveďte důkladný průzkum, než se pustíte do jakékoli nové lékařské technologie nebo léčby. Dobře, jak víme, existují tři typy postelí MedBeds. Existuje jeden, který úplně vyléčí celou vaši DNA. Je tu další, která vás regresuje, a je tu další, která je na nervy, a pak je tu další, která je pro končetiny, lidé, kteří přišli o končetiny, dokážou vytvořit končetinu. Takže právě teď jsou používány, jak víme, pro děti, které byly zachráněny v tunelech, a také pro armádu, která je zachraňovala.

A také mějte na paměti, že existují různé typy technologií. Jako například Plejáďané používají, myslím, frekvenci. Arkturiáni používají energii, myslím, něco takového. Každopádně víš, co říkám. Používají různé technologie, aby se uzdravili, a vše funguje. Funguje skvěle. Chápu to tak, že Plejáďané mají obrovské lodě s tisíci takových, nazývají je zdravotní moduly, aby pomohli těm z nás, kteří s nimi budou rezonovat.

A tak jako tak, mám na mysli zjevně, že nepřivedou na palubu někoho, kdo je zaseknutý v hardcore 3D, víte, a kdo je nemá rád a nevěří jim. Na palubu svých lodí přivedou jen lidi, o kterých vědí, že jim důvěřují, milují je a respektují je. A tak stejně, ano, máme se na co těšit. A včera večer jsme poslouchali Alexe Colliera. Androméďané si dovolují odejít a po tisících letech zemřít. Ale když se vrátí, všechno si pamatují.

Takže, a nevím, nemám ponětí, jak je to s Plejáďany nebo Arkturiány nebo těmi ostatními. Nemám ponětí a neví to ani on. Ví jen o Andromeďanech. Každopádně se musíme hodně učit, tolik se učit a jak fascinující čas. A mějte na paměti, že všechny věci, které se právě učíme, nám pomohou vysvětlit lidem, kteří uvízli a kteří spí, že zaplníme tuto prázdnotu. Protože tito lidé budou mít spoustu otázek. Teď, než se pokusím odpovědět na jakoukoli z jejich otázek, ano, budou muset udělat nějaký průzkum sami, rozhodně. Dám jim videa a tak dále, aby se podívali, ale nejdřív si musí udělat nějaký průzkum. Pak jsem ochoten odpovědět na některé otázky.

Tak jako tak, to je prozatím vše. Bůh vám všem žehnej a mějte se hezky.

(M.B.)

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/122880