S.D. Wells, Natural News) Ach, ten záludný rakovinový průmyslový komplex. Nevěřte mu ani slovo, co říká. Vakcíny jsou od samého začátku špinavé, zfalšované a kontaminované.

Nemůžete ani vyslovit slovo „vakcíny“, aniž by nějaký fanatický zastánce očkování nezmínil jméno Jonas Salk a ten jeho údajný „lékařský triumf“.

Ve skutečnosti šlo o vysoce nekontrolovaný experiment s vakcínou proti dětské obrně během něhož v 50. a 60. letech minulého století vystavil téměř 100 milionů Američanů a další stamiliony v Evropě opičímu viru SV40 (Simian virus 40), který může způsobit u lidí rakovinu.

Pokud jste si mysleli, že mRNA vakcína proti covidu byla první vakcínou, která způsobila rakovinu u lidí, tak jste se mýlili. Podívejte se blíže na to, co Dr. Salk reálně udělal, když vyvinul svou takzvanou „vakcínu“.

Namísto použití lidských tkání k pěstování viru dětské obrny použil ledviny z opice makaka rhesus. Potom Dr. Salk použil formaldehyd k utlumení viru, respektive jeho „deaktivaci“.

Po testech v terénu, kde půl tuctu dětí skončilo s ochrnutýma rukama kvůli vakcíně, ji prohlásil za „bezpečnou a účinnou“. Zní to povědomě?

A hádejte, co? Virus SV40 doslova v těle katapultuje turbo rakovinu. Dělá přesně to samé, co se nyní děje lidem, kteří dostali „vakcíny“ k produkci hrotového proteinu koronaviru.

Každá dávka covidové mRNA „vakcíny“ obsahuje miliony, ne-li miliardy, kopií zesilovače viru SV40, které byly nalezeny při analýze vakcíny od Pfizeru.

Tyto kontaminanty, podobně jako v případě vakcíny proti dětské obrně, spouštějí růst rakovinných buněk včetně rychle rostoucích nádorů (turbo rakovina) a šíří je s konečným cílem eliminovat hostitele, tedy člověka, který dostal vakcínu (a myslel si, že je na vybudování jeho imunity , ne na její zničení).

Od opičího viru SV40 ve vakcíně proti poliomyelitidě (dětské obrně) až po hrotové proteiny v mRNA „vakcínách“, není vakcínou vyvolána rakovina pro zákeřný medicínský průmyslový komplex ničím novým
Již 70 let a postupně stále více vyrábí medicínský průmyslový komplex vakcíny způsobující rakovinu a poté je používá jako biologické zbraně hromadného ničení na stamilionech nevinných lidí, přičemž všechny tyto zbraně maskuje jako „lék“.

Stále to dělají. Kdo kaźdý o tom ví? Zdravotnické úřady většiny zemí to vědí.

Například Health Canada (obdoba náško ŠÚKL a ÚVZ) potvrdila přítomnost kontaminace DNA v covidových mRNA „vakcínách“ od společnosti Pfizer.

Ve skutečnosti byly podle Janci Lindsayové PhD, ředitelky toxikologie a molekulární biologie pro toxikologické podpůrné služby, identifikováno několik sekvencí opičího viru SV40, včetně podporovače a zesilovače SV40. Nejste si jisti reputací Dr. Lindsayové? Prověřte si ji.

Dr. Lindsayová má bohaté zkušenosti – více než 30 let vědecké práce – ve farmakologii toxických látek a buněčných účincích toxinů, které poškozují lidské zdraví.

Health Canada potvrdila přítomnost této kontaminace v lahvičkách „vakcín“ Pfizer, ale nikdy tuto informaci nezveřejnila (jak je to požadováno v Kanadě a USA). Podle federálního zákona USA přijatého v roce 1961 je použití opičího viru SV40 způsobujícího rakovinu ve vakcínách nelegální.

Jinými slovy, očkovací průmysl záměrně a nezákonně používá virové části nebo fragmenty (například hrotové proteiny a virus SV40) jako látky podporující rakovinu, které se přímo připisují rozvoji rakoviny u lidí.

V jedné dávce vakcíny existují miliardy kopií těchto virových fragmentů. Výsledkem jsou chronické záněty, autoimunitní poruchy a turbo rakoviny. Není divu, že se to děje milionem očkovaných lidí.

Historie se opakuje: Rakovina vyvolaná mRNA „vakcínami“ není nic nového, pokud se vrátíte do období, kdy vakcína proti dětské obrně infikovala miliony lidí virem SV40
Opičí virus SV40 je známý živočišný karcinogen, který si „náhodou našel cestu“ do vakcín proti dětské obrně. Vakcíny tak byly zkonstruovány záměrně. To je pro většinu lidí velmi obtížné pochopit.

V roce 1961 byl přijat americký federální zákon, který zakazuje vakcíny obsahující virus SV40. Proč by jinak poukazovali právě na SV40 mezi všemi ostatními viry, bakteriemi a kontaminanty?

Nyní jej znovu používají při výrobě „vakcín“ proti covidu a nikdo nekřičí, tedy kromě hrstky informátorů, vědců a novinářů, kteří jsou pak špiněni a umlčováni. Historie se opakuje. Sledujte skákající míč.

Věděli jste, že analog hrotového proteinu viru SARS-CoV-2 vyprodukovaný v těle na základě vakcínové mRNA významně brání opravě poškození DNA a že oprava je nezbytná k prevenci rakoviny?

Hrotový protein se usazuje v buněčném jádru, kde potlačuje gen p53, známý také jako strážce genomu, čímž blokuje opravu DNA. Máte rakovinu prsu nebo vaječníků? Nyní znáte nejpravděpodobnějšího viníka.

Pokud jde o turbo rakovinu, výzkumníci zjistili, že hrotový protein zhoršuje rekombinaci VDJ, což je komplexní genetický proces adaptivního imunitního systému, který vytváří receptory T-buněk a protilátky, které dokážou rozpoznat a bojovat proti širokému spektru patogenů.

Můžete se vsadit, že váš drahý Bill „Depopulační“ Gates o tom všem dokonale ví.

Na stránce Vaccines.news naleznete aktualizace o takzvaných „vakcínách“, které způsobují rakovinu a syndrom „dlouhé vakcíny“ (dlouhého covidu).

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články