Nejnovější zjištění Dr. Mikea Yeadona a není sám, kdo tohle tvrdí, se zaměřují na tři výrobce vakcín a tvrdí, že to nejsou vakcíny, ani experimentální genová terapie, a že zde jde o experimentální genovou manipulaci. Tady nejde o peníze. V původním plánu to mělo být zavedeno až v roce 2050, ale probouzející se lidstvo je přinutilo tento plán urychlit. Toto nedávné zjištění Mikea Yeadona a dalších je, že tohle je horší devastace lidstva, než co se stalo ve 2. světové válce.

Byly získány nepopiratelné důkazy o plánované masové vraždě lidí, že to, co je praktikováno očkováním, jsou zabijácké injekce, které jsou používány k vraždění a mrzačení lidí. Podíval se podrobněji na BioNTech Pfizer, Moderna a Johnson&Johnson a ty důkazy, které nám předložil, jsou opravdu tak závažné, že to bude ústředním bodem našeho mezinárodního trestního řízení. Dosavadní zjištění nám ukázala, že všichni tito “výrobci vakcín” úmyslně hledali smrtelné dávky, když zkoušeli dávkování. Toto je naprosto zřejmé, pokud se zaměříte na čísla šarží jednotlivých vakcín. Když porovnáte čísla šarží, tak některé nezpůsobují vůbec žádné problémy, aspoň ne ihned po použití.

Jak jsme se dozvěděli od jedné odbornice, profesorky, bioložky a imunoložky Ulrike Kemmerové z univerzity ve Würzburgu, i ty injekce, které mohou vypadat neškodně, tak pokud jde o mRNA, tak vám i ony vypnou váš přirozený imunitní systém. To sice znamená, že okamžitě po vakcinaci nezemřete, ale dříve nebo později, až se potkáte s nějakým nebezpečnějším virem nebo s nějakou nemocí, tak se vaše tělo s ní nebude umět poprat, protože vám nebude fungovat váš biologický obranný systém. Některé šarže jsou vysoce nebezpečné, a když budeme sledovat jejich devastační účinek po celých Spojených státech, v tomto případě po 36 státech USA, tak zjistíme, jak byly nesmírně škodlivé, a že způsobily velkou vlnu úmrtí po celé zemi.

Podle vysvětlení odborníků to vypadá, že podle všeho tento typ vakcíny pouštěli do světa na střídačku. Nejprve Moderna, pak BioNTech Pfizer a pak Johnson&Johnson. Také bylo patrné, jak si mezi jednotlivými periodami dávali pauzu. Vždy bylo umístěno pár šarží, které byly naprosto neškodné, a pak z ničeho nic se s těmi velmi smrtelnými šaržemi začalo znovu.

Je naprosto přesvědčivé, nepopiratelné a nevyvratitelné, že se “elity” snažili o tohle. Snaží se vymyslet, jak zabít co nejvíce lidí, aniž by na své skryté úmysly upozornili moc lidí. Protože pokud by použili tyhle smrtelné dávky plně od samého počátku, tak by zabili všechny očkované a lidi by si řekli: “Moment, tyhle injekce já nechci”. Takže zvolili taktiku, jak způsobit hodně škody, ale do takové míry, aby se lidé nevyděsili a nechali se dál očkovat. Je to ďábelské! Když jsme to zjistili, dívali jsme se jeden na druhého a prostě jsme nemohli uvěřit tomu, jak mohou být tito “lidé” tak strašně zlí!!!

Došli jsme k tomuto závěru: Jsou tu šarže, které byly úmyslně dané do oběhu těmito farma giganty jako placebo, a které jsou na bázi solných roztoků. Pak dali do oběhu zabijácké injekce, pak si zase dali pauzu a umístili do oběhu další solné roztoky a pak zase zabijácké injekce, to vše úmyslně a s plným vědomím, co dělají. Je to nepopiratelné. A neexistuje žádná neškodná obhajitelná vysvětlení toho, co provedli. Tohle není nevinné, ale je to zcela záměrná genocida.

Ti, co za tímhle stojí (je jich možná tři tisíce, to nevíme přesně, ale moc lidí to není) mají tolik peněz, že už víc nepotřebují. Mohou si koupit desítky nebo tisíce jachet, když budou chtít, protože lidstvu už ukradli tolik peněz. Tyto prostředky používají k uplácení politiků, lidí z oficiálních sdělovacích prostředků, lékařů, právníků… Používají tyto dva nástroje: aby dostali co nejvíce lidí pod svou kontrolu, a aby je pak oni poslouchali na slovo. Peníze používají k tomu, aby uplatili svoje politické a vědecké loutky a jejich dalším manipulativním nástrojem je vydírání. Tahle věc s vydíráním se ale velmi těžko prokazuje. Domníváme se, že v celé této “hře” hraje velkou roli rituální obětování a zneužívání dětí.

Já sám něco o této problematice vím, protože před osmnácti lety jsem zastupoval některé oběti tohoto rituálního zneužívání dětí. Také jeden můj přítel, který byl velmi známým členem německé novinářské scény, o tom publikoval, dokonce v našem národním veřejném rozhlase a televizi, dokud ho nezastavili, protože nechtěli, aby to dál dělal. I moje bývalá manželka už dál nezvládala tlak, který byl tehdy na nás vyvíjen. Něco tedy o tom vím, ale nedokázal jsem tehdy vůbec uvěřit tomu, jak masívní tahle odpornost může být. Možná je to ještě větší, než si vůbec dovedeme představit.

Po tom, co jsme hovořili s řadou odborníků, profesorů z řad psychologie a psychiatrie, došli jsme k závěru, že Covid-akce je obří psychologickou operací. Plánovali to minimálně tři desetiletí a k vyvolávání paniky používali nejrůznější manipulace a nástroje. Tady v Německu například se dostala ven tzv. Studie paniky. Napsal ji německý ministr vnitra. Velmi detailně vysvětluje, jak docílit paniky mezi obyvatelstvem. Například cituji: “Chceme, aby se děti cítily zodpovědné za mučivou smrt svých rodičů a prarodičů, pokud si nebudou mít ruce a nebudou nosit roušky, ad.”

Tohle se tam výslovně píše. Je to šílené! Ti lidé, co za tím stojí, jsou psychopati, sociopati a využívají velkou spoustu loutek, které buď uplácejí, nebo vydírají. Ale o peníze jim nejde. Používají sice peníze, ale jde jim o moc a kontrolu. Ve výsledku v tom peníze hrají velkou roli, protože to je finanční průmysl, nebo lépe řečeno, finanční mafie – Blackrock, Vanguard – které používají jako nástroje, do kterých investují peníze a pak tyhle jejich fondy zase zpětně investují své peníze do Deutsche Bank, do VW a do dalších mezinárodních, globálních korporací. Nějakých 147 korporací vlastní více méně všechno na této planetě. Tímto směrem se ubírá svět už nějakých třicet let a plán této finanční mafie byl částečně prozrazen v letech 2008-2009, kdy jsme zažili první finanční skandál…

Já jsem po těchto lidech šel, především po Deutsche Bank, za ty zločiny, které byly páchány v Německu od roku 1992. Německé soudy se nechtěly z “nějakého důvodu” tímto zabývat (protože tam dosadili své vlastní lidi). Nakonec se Deutsche Bank a další rozhodly, že tuhle hru budou v mnohem větším měřítku hrát ve Spojených státech, kde začal tenhle, jak tomu teď říkáme, predátorský plán půjček. Jejich zločinecká akce v letech 2008–2009 málem vyšla najevo, protože tehdy vystoupilo mnoho lidí, včetně našeho kancléře a tehdejšího ministra financí, kteří říkali: My tyhle lidi obviníme, dostaneme a zaplatí za to… Ne, nikdo za to nezaplatil…

https://celostnivzdelavani.cz/reiner-fuellmich-jaky-je-cil-covidu-a-ockovani-kam-to-cele-smeruje-a-odhaleni-podvodu-tito-lide-zaplati-vysokou-cenu-3-cast

1.část

https://collegiumhealth.cz/reiner-fuellmich-jaky-je-cil-covidu-a-ockovani-kam-to-cele-smeruje-odhaleni-podvodu-tito-lide-zaplati-vysokou-cenu-1-cast/