Od nástupu vakcíny COVID-19 se v mnoha zemích objevil znepokojivý trend: nárůst počtu úmrtí, která jsou označována jako „nadměrná úmrtí“. Přesto se vlády a mainstreamová média uprostřed rostoucího znepokojení veřejnosti a výzev ke kontrole tomuto znepokojivému jevu vyhýbají.

: Funguje to tak, že se provede řez pod linií límce. Vložíte pumpu, která pumpuje formaldehyd kolem těla. Když pumpu uvolníte, dostanete zpětný tlak a ta věc se vyplivne. Byla spousta lidí, kteří tohle měli v sobě. Tohle je objem, který se dostane ven.

Smrtelné ticho: mlčení kolem nadměrných úmrtí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A tohle je v něčí krční tepně. Není to přirozené.

Jmenuji se John O’Looney. Jsem ředitel pohřební služby v Milton Keynes. Pohřební službou se zabývám už 18 let. Z toho 10 let jsem pracoval pro hlavního poskytovatele pohřebních služeb v Británii. A posledních 8 let mám vlastní pohřební službu. Není toho mnoho, co bych za těch sedm let nezažil. Pracoval jsem také pro koronera, takže zotavování těl. Znám procesy spojenými s koronerem a také se zotavováním zesnulých ve všech podobách a stavech. A mám dobrou představu o tom, co je normální a co ne.

↓ Video s českým dabingem ↓

V polovině 2021 jsme měli třicetiletého muže, který náhle zemřel. Bylo mu kolem třicítky a měl velký společenský okruh, jak už to v tomto věku bývá. A jeho rodina chtěla, abychom ho nabalzamovali, abychom ho udělali reprezentativním pro velké množství lidí, kteří mu chtěli vzdát úctu. Takže byl na pitvě. A během pitvy mu vyňali všechny orgány, vzali bloky a sklíčka a prohlédli si ty orgány, aby se pokusili zjistit způsob jeho smrti, a pak je vrátili zpátky. Takže když někoho balzamujeme, musíme tyto orgány vyjmout a ručně se zaměřit na narušený oběhový systém. A když jsme to udělali, všimli jsme si, že jeho tepny byly značně ucpané. Tak jsme vzali pinzetu a tu překážku vytáhli. A vytáhli jsme mu sraženinu ze stehenní tepny po celé délce nohy.

Zpočátku se zdálo, že jde o přirozeně vypadající sraženinu, jenže měla vlastnosti, které přirozené nebyly. Sraženina je velmi rosolovitá, jako by se snadno rozpadala. Můžete ji spláchnout. Tahle věc je jako kalamáry. Je to velmi gumovité, velmi silné a tohle prakticky zaplnilo jeho tepny. Nebylo pochyb o tom, proč tento mladý muž zemřel. Je zřejmé, že jde o patologii uvnitř lidí. Viděl jsem už někdy něco takového? Upřímně řečeno ne, a nečekám, že to najdu u třicátníků a dvaatřicátníků a osmačtyřicátníků a dvaačtyřicátníků… jsou to mladí lidé. Mám také člena Britského institutu balzamovačů. Pracuje pro mě a dělá to už 22 let. Taky nikdy nic takového neviděl a je zděšený.

V: Ve Velké Británii jsou pohřební služby spolu s koronerem považovány za strážce hřbitova. Povinností pohřební služby je nahlásit jakékoli neobvyklé nálezy týkající se těla zesnulého a povinností koronera je vyšetřit, co se mohlo stát. Tento systém funguje ve Spojeném království již stovky let a jeho smyslem je poskytnout jistotu, že jakékoli podezření na nečistou hru bude vyšetřeno.

JL: Představte si, že vyzvednu zesnulého z nemocnice a přivezu ho zpět do pohřebního ústavu, jsem v márnici, a když tohoto zesnulého převracím, abych ho oblékl, vidím bodnou ránu, nebo že mu ze zad visí nůž. Mám povinnost tyto obavy nahlásit, a to ze dvou důvodů.

Zaprvé, mám zákonnou povinnost to udělat. Musím to nahlásit a hlásím to místnímu koronerovi. A pak, za druhé, mám morální povinnost jako slušná lidská bytost. Mám obavy, a tak jsem kontaktoval svého místního koronera a vyjádřil tyto obavy. Udělal jsem to prostřednictvím e-mailu. Na e-mail neodpověděli a za čtyři nebo pět dní mi zavolala jedna z dívek z kanceláře a řekla, že mluvila s patologem, že je spokojený se vším, co našel, když prohlédl toho zemřelého, a že žádné vzorky nepotřebuje a že se jich mám zbavit. A on pak řekl, že ta guma roste uvnitř zemřelého po úmrtí. Takže v podstatě když zemřete, guma vám zaplní tepny, což je fantazie. Je to prostě čirá fantazie. A kdyby to tak nebylo, tak bych to za těch 18 let, co jsem v oboru, viděl.

V: Po neadekvátní reakci místního koronera se John rozhodl problém vystupňovat.

JL: Nešlo o jedno úmrtí, ale o spoustu úmrtí, a zdálo se, že se s místním koronerem nikam nedostanu, a já musím s těmito lidmi udržovat pracovní vztahy. A co mám dělat? Začnu křičet „Lháři!” do telefonu? To nejde, tak jdu za jeho šéfem, a to je hlavní koroner Anglie. Napsal jsem jim a řekl jsem: Podívejte, přichází k nám nebývalé množství mladých úmrtí. Nejsou to úmrtí na covid. Nacházíme tyto nepřirozené sraženiny. Co to je? Co s tím děláte? A nedostal jsem odpověď.

Tak jsem jim po třech týdnech napsal znovu a oni v podstatě řekli, že se musíme řídit vládní politikou. Není na nás, abychom měnili vládní politiku. Takže je jasné, že vládní politika je taková, že se o tom nemluví. Mám balzamovače, který to dělá 22 let, má certifikaci institutu BIE, která vyhrožovala všem balzamovačům, aby nevznášeli jakékoliv obavy mimo institut. Vydávají dvouměsíční publikaci. Je to časopis, který dostávají všichni jejich členové, a v tom časopise je otevřeně varují, aby o svých obavách nemluvili s nikým jiným než s dívkou jménem Karen Kaneyová, která řídí organizaci, tohle konkrétní oddělení. Nesmí se ozvat. Nesmějí vyslovit žádné obavy, protože by se na ně pohlíželo, jako by uvedli BIE do špatné pověsti, a v tom je ten problém.

V: John říká, že tyto bílé, gumovité sraženiny se začaly objevovat asi šest.měsíců poté, co byly ve Velké Británii podány první covid vakcíny.

J: Toto jsou tedy ilustrace sraženin, které jsme dnes vytáhli jednomu pánovi. Nejdelší z nich pochází ze stehenní tepny. Dvě nejmenší pocházejí z radiální tepny. A můžete vidět, že nejsou přirozené… tyto pocházejí z vnitřku tepen. Nejsou přirozené. Neměly by být uvnitř tohoto mladého muže. Tyhle sedí uvnitř tepen tohoto mladíka.

Smrtelné ticho: mlčení kolem nadměrných úmrtí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Je to normální? Ne, to není normální. Vůbec to není normální.

JC: Teď začínám být přesvědčen, že máme co do činění s úplně novou nemocí. Ukážu vám, co tím myslím. Tohle jsou bílé sraženiny, které balzamovači odstraňují při pitvě. Jsou to bílé, jakoby gumovité sraženiny, které se při pitvě vyplachují. Teď jsem o tom prostě přesvědčen, protože jsem viděl tolik jejich obrázků, a tady vidíte, že se zdají být rozvětvené přesně stejným způsobem, jako by se cévní strom rozvětvoval. Takže si myslím, že to jsou odlitky, a ty vycházejí z tepen při balzamování a vycházejí také z žil při balzamování. V roce 2023 balzamovači uváděli, že 20 % mrtvol vykazovalo tyto věci. 20 %. Pětina. To je prostě obrovské. Před rokem 2020 balzamovači neviděli žádné.

V: Údaje prezentované doktorem Campbellem, který odhaduje, že bílé sraženiny jsou přítomny u 20 % úmrtí, jsou z průzkumu, který provedl major Tom Haviland, datový analytik a major ve výslužbě amerického letectva. TH: Bílé vláknité sraženiny, které dodali balzamovači. Tyto sraženiny vidí po celém světě a vidí je u vysokého procenta mrtvol.

V: Výskyt těchto bílých sraženin se shoduje s nárůstem počtu umírajících lidí a změnami v běžných vzorcích úmrtí. JL: Už nemáme místo. Máme naprosto vyčerpanou kapacitu. Je to proto, že jsem dobrý ředitel pohřební služby a lidem se líbí, co dělám? Dost možná, ale řekl bych, že je to také kvůli údajům ONS, které nám všem říkají, že jen za posledních 12 měsíců došlo k více než 100 000 náhlým nadměrným úmrtím. Vodítko je v číslech. Abyste si udělali představu, když jsem pracoval pro Co-Op, pobočka, kde jsem pracoval, měla 800 pohřbů ročně. A v těch 800 pohřbech jsem mohl spočítat počet lidí mladších 50 let na prstech jedné ruky za 12 měsíců.

Teď je tady spočítám za měsíc, a to dělám 160 pohřbů ročně. Takže ta čísla jsou opravdu mimo. Máme tu lidi po čtyřicítce, po třicítce, po padesátce, lidi, kteří umírají náhle bez jakýchkoli komorbidit. Příběh rakoviny je velmi zajímavý. Před zavedením covid vakcín k nám přicházeli lidé, kteří zemřeli na rakovinu, a měli příběh o rakovině. A tento příběh o rakovině trval dva roky, pět let, někdy i deset let. Nyní se setkáváme s lidmi, kteří umírají během osmi, dvanácti, šestnácti týdnů, a ne v šedesáti a sedmdesáti letech. Jsou to lidé ve věku 40, 30, 50 let, lidé, kteří prostě na rakovinu obvykle neumírají v takovém počtu.

V: Oficiální údaje z celého světa skutečně ukazují, že od zavedení covid vakcíny umírá více lidí.

TV: Náhlá úmrtí mezi zdravými lidmi v produktivním věku ve světě prudce stoupá. Tady v Americe byl během třetího a čtvrtého čtvrtletí roku 2021 nárůst o 40 %.

NF: Zdá se, že stále trpíme nadměrným počtem úmrtí kolem 1000 týdně.

JC: Sečteme-li tyto dva údaje dohromady, 2022 plus 2023, dostaneme 101 903 nadměrných úmrtí ve Spojeném království.

GBN: Viděl jsem velmi hrubá čísla, a ta jsou, jsou docela znepokojující, protože dochází k nadměrné úmrtnosti mladších lidí. Tato nadměrná úmrtnost začala a koreluje s očkovacím programem.

V: Nejnovějším zvratem v této tragické sáze je, že se britský Úřad pro národní statistiku náhle rozhodl změnit způsob, jakým počítá nadměrnou úmrtnost. JC: Úřad pro národní statistiku v mé zemi změnil způsob, jakým se zaznamenávají nadměrná úmrtí. Víme tedy, že s nadměrnými úmrtími jsou problémy. RB: Vládní agentury se z ničeho nic rozhodly: „Víte o nadměrných úmrtích? Jo, my o nich víme. Budeme je počítat jiným způsobem. Je to moc složité, statistika, informace, čísla, matematika, to všechno jsou velmi subjektivní pojmy. Tenhle nový způsob, kterým budete počítat nadměrnou úmrtnost… a to je jen výstřel do tmy… který jste nám všem paradoxně dávali… bude díky tomu počet nadměrných úmrtí nižší? Ano, bude. To je zajímavé. JD: Ve Velké Británii přišli s novým vzorcem pro počítání toho, kolik lidí umírá, a budete překvapeni, když zjistíte, že nyní s tímto novým vzorcem žádná nadměrná úmrtí nejsou.

V: Za poslední rok tuto otázku ve Velké Británii vznesl pouze jeden poslanec. GBN: Po nátlaku se mu to dnes konečně podařilo v Dolní sněmovně. Sněmovna byla bohužel téměř prázdná.

V: Andrew Bridgen byl ostatními členy parlamentu pronásledován za to, že se odvážil klást otázky týkající se covidových vakcín. Sky: Tweet od Simona Harta, který říká, že okamžitě vyloučili ze strany konzervativního poslance Andrewa Bridgena. Týká se to toho, že sdílel různé informace zpochybňující bezpečnost různých covidových vakcín. JL: Andrew Bridgen je pravděpodobně jedním z mála čestných chlapů. Vystupuje v parlamentu na pozadí 100 000 nadbytečných úmrtí a všichni se mu posmívají a všichni si jezdí užívat do Davosu, místo aby debatovali o smrti svých voličů, lidí, kteří je do této privilegované pozice zvolili. Je to neuvěřitelné a všem nám to říká, že Westminster je prohnilý až do morku kostí.

V: Pan Bridgen neúnavně usiluje o pravdu a následná slyšení byla mnohem lépe navštívena.

P: Andrew Bridgen přednese návrh.

AB: Děkuji vám, sire Gary.

V: Druhého března 2024 šest dalších členů parlamentu společně s panem Bridgenem podepsalo dopis adresovaný vládnímu oddělení odpovědnému za statistiku. Dopis obsahuje formální žádost o zveřejnění podrobných údajů o nadměrném počtu úmrtí a covidových vakcín. Objevily se zprávy, že tyto údaje již byly zpřístupněny farmaceutickým společnostem, nikoli však veřejnosti. Tuto žádost nyní podpořilo 21 členů parlamentu a vyzvalo ministra zdravotnictví, aby tyto údaje zveřejnil.

JL: Lidé se probouzejí. Velký reset se velmi pomalu mění ve Velké probuzení a tito lidé teď pobíhají jako kuřata zoufalí, protože lidé se probouzejí a uvědomují si, co se děje. Tohle je zločin biblických rozměrů. Takže cítím směs smutku a žalu ze vztahů, které jsem ztratil, a zároveň se cítím velmi privilegovaný, protože toto je klíčové období v dějinách lidstva, a cítím se velmi privilegovaný, že mohu být malým kolečkem v tom, co nás snad dovede k vítězství a spravedlnosti pro tyto zločince. Můžou být odvedeni kamkoli, do Norimberku nebo kamkoli jinam. To je to, v co doufám.

Prostě se nemohu podílet na vraždění a zabíjení lidí. Neříkat nic. To prostě není ve mně. Jak můžete stát nad rakví třicetiletého muže a dívat se, jak jeho žena a jeho děti pláčí, s vědomím toho, co se stalo, a nic neříkat… to nemůžu. Nemůžu to udělat, ani jednou.

Překlad: David Formánek

https://otevrisvoumysl.cz/smrtelne-ticho-mlceni-kolem-nadmernych-umrti/