Již dříve jste si zde opakovaně mohli přečíst o podivných bílých sraženinách, které jsou vytahovány z těl zemřelých. Balzamovači tvrdí, že nikdy dřív podobné sraženiny u lidí nenacházeli, začalo k tomu docházet až od roku 2021.

Protože se tyto informace záhy začaly cenzurovat a byly odkazovány od sféry „konspiračních teorií,“ rozhodl se jeden z balzamovačů takový nález natočit, aby se o těchto faktech mohli přesvědčit i „nevěřící.“

Americký ředitel pohřební služby a balzamovač Richard Hirschman zveřejnil na X video, ve kterém jeho kolega Nicky King odstraňuje podivný bílý útvar z pravé krční tepny zesnulé osoby.

Ukazuje to proto, že lidé tomu stále nevěří a stále ho žádají o důkazy. Hirschman často nachází tento druh podivných sraženin v tělech, která balzamuje.

Nedávno John Campbell sdílel fotografie krevních sraženin, které Hirschman extrahoval z těl zesnulých.

Vzhledem k tomu, že cenzura již začíná mazat některá videa z X, pro jistotu sem dávám totéž ještě jednou, tentokrát z Rumble:

„Jsou to šokující záběry i pro mě jako lékaře,“ říká praktický lékař Frank Peeters. „Jsou to spíš tlusté gumičky.“

Podle Peeterse muselo dojít k úplnému ucpání žíly, což znamenalo, že krev již nemohla proudit směrem k srdci, se všemi důsledky, které z toho vyplývaly.

Hirschman zdůrazňuje, že to před rokem 2021 neviděl.

https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/sokujici-video-podivny-bily-utvar-odstraneny-z-tela-zemreleho-video/